Призначення способу розрахунку авансу в UA-Бюджет

Для призначення способу розрахунку авансу співробітників в UA-Бюджет необхідно заповнити документ Зміна авансу. Даний документ знаходиться у розділі Зарплата – Зміна оплати співробітників – Створити – Зміна авансу.

У новому документі вказуємо місяць, з якого починає діяти новий метод розрахунку авансу та вибираємо спосіб розрахунку авансу із 4 варіантів, запропонованих у списку.

При виборі способу розрахунку авансу потрібно враховувати наступні їхні особливості:

  • Фіксованою сумою – розрахунок відбудеться в залежності від суми, зазначеної для співробітника, але не більше його посадового окладу, за вирахуванням утриманих податків.
  • Фіксованою сумою від зворотного – розрахунок відбудеться в залежності від суми, зазначеної співробітникові, але не більше його посадового окладу. Податки будуть нараховані поверх зазначеної суми.
  • Відсотком від тарифу – сума розрахунку складатиме відсоток від посадового окладу співробітника.
  • Розрахунком за першу половину місяця – суми будуть розраховані у відповідності до відпрацьованого часу співробітника та планових нарахувань співробітника. Для кожного планового нарахування є можливість встановлення ознаки врахування під час розрахунку за першу половину місяця.

Далі натискаємо кнопку Заповнити і вносимо необхідні значення у колонку Аванс та проводимо документ.

В результаті, при розрахунку авансу для відповідних співробітників буде застосовано вибраний спосіб і значення, що вказані у документі Зміна авансу.

Таким чином, в UA-Бюджет можна призначити спосіб розрахунку авансу для одного співробітника, підрозділу чи усіх співробітників установи.

Немає коментарів

Коментувати