Обробка формування ПН по програмі «Доступні ліки» в BAS Бухгалтерія

Аптеки, які беруть участь в урядовій програмі «Доступні ліки», зобов’язані реєструвати податкову накладну на медикаменти, оплачені державою, в момент отримання фінансування. З іншого боку на решту ліків, оплачених покупцями одразу, потрібно реєструвати окрему ПН. Розподіл цих позицій вручну для формування ПН є трудомісткою задачею, з високою ймовірністю помилки.

Пропонуємо обробку, яка дозволить розділяти ці позиції та формувати різні податкові накладні.

Щоб реалізувати подібну схему, потрібно налаштувати обмін даними облікової програми Аптеки з “BAS Бухгалтерія”. Для формування податкових накладних достатньо перенести в “BAS Бухгалтерія” тільки документ «Звіт про роздрібні продажі», в якому відображаються медикаменти, оплачені готівкою одразу, та по програмі «Доступні ліки», з повним відшкодуванням вартості рецепта чи з доплатою клієнта.

Після імпорту документу «Звіт про роздрібні продажі» в “BAS Бухгалтерія”, спеціальною обробкою формується ПН в розрізі номенклатури, за виключенням медикаментів за програмою «Доступні ліки», для реєстрації в день продажу.

В момент відшкодування коштів по програмі «Доступні ліки» формується ПН на кредитні медикаменти:

Імпорт даних в “BAS Бухгалтерія” можна налаштувати для будь-яких аптечних програм, при наявності можливості експорту продаж за день.

Зміни в документі “Звіт про роздрібні продажі” реалізовані як розширення, що не потребує внесення змін в конфігурацію.

Вартість обробки*: 3800 грн

*Вартість налаштування імпорту з програми для аптеки сплачується окремо та залежить від структури файлу.

Зауваження щодо обробки приймаються протягом 2 тижнів після встановлення.

За детальнішою інформацією звертайтеся за тел. (050) 104 99 60 або залиште заявку нижче і ми зателефонуємо

Немає коментарів

Коментувати