Обробка для завантаження замовлень з сайту на Хорошоп в BAS

Платформа Хорошоп надає можливість створення інтернет-магазину та отримання замовлень від клієнтів із сайту. Для подальшої роботи із замовленнями покупців буде зручно синхронізувати інформацію сайту та облікової системи.

Пропонуємо обробку, яка дозволяє завантажувати в BAS актуальні замовлення з особистого кабінету інтернет-магазину.

Можливості:

  • Завантаження замовлень з інтернет-магазину на платформі Хорошоп, в тому числі інформації про доставку, оплату, коментар покупця.
  • Створення відсутніх товарів в BAS.
  • Створення відсутніх контрагентів, заповнення їх особистих даних та контактної інформації.

Схема роботи:

1. Для втягування замовлень, необхідно вказати логін та пароль, який використовується для входу на сайт, далі вибрати період та натиснути “Завантажити замовлення”. Надалі логін та пароль користувача зберігається в налаштуваннях обробки.

2. При створенні документу “Замовлення покупця” в BAS, в примітку потрапить інформація про доставку, оплату та коментар, який користувач вказав до замовлення на сайті.

3. При завантаженні замовлень відповідність товарів перевіряється за артикулом, якщо товар не знайдено – він буде створений. Контрагент шукається по номеру телефону та ПІБ, якщо не знайдено – створюється новий в BAS та заповнюється його контактна інформація в картці.

Обробка підходить для всіх типових конфігурацій BAS.

Не потребує змін в конфігурації.

Вартість: 2800 грн

За детальнішою інформацією звертайтеся за тел. (050) 104 99 60 або залиште заявку нижче і ми зателефонуємо

Немає коментарів

Коментувати