Новий модуль “Звітність до НБУ для небанківських фінустанов” в М.E.Doc

З 1 липня 2020 року усі небанківські фінансові установи мають подавати звітність за другий квартал 2020 року в електронному вигляді до Національного банку України.

Це – факторингові, страхові, лізингові компанії, кредитні спілки, ломбарди тощо. Звітування буде здійснюватися виключно в електронному вигляді, відповідно до вимог, структури звітів та контролів, розроблених національним регулятором

Подача звітності небанківських фінустанов до НБУ регламентована Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг» від 12.09.2019 р. № 79-IX (так званим Законом про «спліт»), який набрав чинності з 01.07.2020 р.

Подати звіти напряму до Нацбанку швидко та зручно можна у новому модулі “Звітність до НБУ для небанківських фінустанов”, який вже з’явився в оновленні 11.02.014 до M.E.Doc.

Можливості модуля

  • Все для подання звітності до НБУ в M.E.Doc
  • Імпорт звітів з Excel
  • Звіти по API передаються безпосередньо на портал
  • Усі формати, вимоги та контролі відповідно до вимог НБУ
  • Підказки на кожному етапі заповнення
  • Автоматичні розрахунки показників
  • Повний та завжди актуальний комплект звітних форм

Модуль дозволяє сформувати потрібні звіти, підписати їх КЕП та за лічені хвилини надіслати напряму до НБУ — без жодних вивантажень, конвертацій і завантажень xml-файлів до кабінету регулятора. При цьому всі ваші звіти будуть збережені у програмі.

При внесенні змін регулятором M.E.Doc оновить структури форматів xsd і контролі автоматично та своєчасно, відповідно до нововведень. 

Вартість: 652 грн на рік

Для замовлення ліцензії на модуль залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

Немає коментарів

Коментувати