Інструкція по роботі з модулем розрахунку відпускних та лікарняних в Бухгалтерія 2.0

2 583

Модуль відпускних та лікарняних в 1С:Підприємство. Бухгалтерія 2.0 призначений для автоматичних розрахунків оплат по середньому, обліку табелю робочого часу та нарахування заробітної плати з врахуванням неявок.

Схема роботи з модулем:

Створення графіків роботи

Графіки роботи вказуються для організації в цілому, підрозділів або конкретних співробітників, при цьому можна обрати різні графіки як для підрозділу,  так і для співробітника.  Щоб створити новий графік, відкрийте розділ  Зарплата і Кадри – Відпустки та лікарняні – Облік графіків роботи та натисніть Створити, вкажіть підрозділ чи працівника, дату початку та оберіть графік. Якщо співробітники в одному підрозділі працюють по різних графіках, створіть запис для підрозділу з основним графіком, та записи для кожного працівника, в якого робочий час відрізняється від основного.

Порядок розрахунку та виплати відпускних

1. Відкрийте розділ Зарплата і кадри – Розрахунок відпускних та натисніть Створити. В новому документі вкажіть співробітника, місяць та вид нарахування, дати початку і закінчення відпустки та натисніть кнопку Автозаповнення і розрахунки. Документ автоматично розрахує середню заробітну плату та суму відпускних. Таким самим способом розраховується компенсація відпустки.  Якщо відпускні за власний рахунок, документ сформує лише невиходи в табель обліку робочого часу.

2. Для того, щоб роздрукувати Наказ про надання відпустки чи Розрахунок відпускних, вкажіть в документі номер, дату наказу та натисність Друк.

3. Для того, щоб виплатити відпускні, відкрийте розділ Зарплата і кадри – Виплата зарплати – Відомості в банк (або Відомості в касу, якщо оплата проводиться готівкою) та натисність Створити. В полі Виплачувати оберіть Відпускні,  в полі Місяць виплати – місяць нарахування та натисність Заповнити та Розрахувати. Програма заповнить відомість сумами з документів відпусток, розрахує податки та суми до виплати. Для того, щоб сформувати виплату через банк (або касу) натисність Створити на підставі – Списання з банківського рахунку (або Видатковий касовий ордер).

Порядок розрахунку лікарняних

1. Вкажіть стаж працівників для розрахунку відсотка по лікарняних. Для цього відкрийте розділ Зарплата і кадри – Відпустки та лікарняні – Страховий стаж працівників та створіть записи по кожному працівнику.

2. Для того, щоб розрахувати лікарняні, відкрийте розділ Зарплата і кадри – Лікарняні  та натисніть Створити. В документі вкажіть співробітника, причину непрацездатності, дату початку та закінчення, серію, номер листка непрацездатності та натисність Автозаповнення і розрахунки. Документ розрахує середню заробітну плату та суму лікарняних.

3. Роздрукуйте розрахунок.

4. На підставі документу “Лікарняний” автоматично формується документ “Заява-розрахунок ФСС”, який можна роздрукувати та вивантажити в xml.

5. На підставі документу “Заява-розрахунок ФСС” автоматично формується документ “Підтвердження виплат ФСС”, який можна вивантажити в xml.  З цього документу також друкується  “Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам”.

Табель обліку робочого часу

Відкрийте розділ Зарплата і кадри – Відпустки та лікарняні – Табель обліку робочого часу та натисніть Створити. Оберіть місяць нарахування та настисніть Автозаповнення. Для формування табелю для попереднього розрахунку (авансу) вкажіть дату розрахунку авансу та натисніть Заповнити першу половину місяця. В кінці місяця перед остаточним нарахуванням заробітної плати, відкрийте табель та дозаповніть, натиснувши Заповнити другу половину місяця.

За умови розрахунку авансу фіксованою сумою, галочка попередній розрахунок в табелі не проставляється, відповідно документ заповнюється за ввесь місяць.

Нарахування заробітної плати

Відкрийте розділ Зарплата і кадри – Зарплата – Нарахування зарплати. Вкажіть місяць нарахування та натисніть Заповнити і Перерахувати. В документ підтягуються суми нарахованих відпускних та лікарняних та перераховується оклад згідно табеля.

Виплата лікарняних за рахунок ФСС

Відкрийте розділ Зарплата і кадри – Виплата зарплати – Відомості в банк (або Відомості в касу, якщо оплата проводиться готівкою) та натисність Створити. В полі Виплачувати оберіть Лікарняні (за рах.ФСС),  в полі Місяць виплати – місяць нарахування та натисність Заповнити та Розрахувати. Програма заповнить відомість сумами лікарняних за рахунок ФСС, розрахує податки та суми до виплати. Для того, щоб сформувати виплату через банк (або касу) натисність Створити на підставі – Списання з банківського рахунку (або Видатковий касовий ордер).

Таким чином, модуль розрахунку відпускних та лікарняних для 1С:Підприємство. Бухгалтерія 2.0 дозволяє провести необхідні нарахуваня та виплати, в тому числі в міжрозрахунковий період та підійде підприємствам з простим обліком кадрів та заробітної плати.

Переваги модуля

 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, адаптований під Бухгалтерія 2.0.
 • Вам не потрібно вести нарахування заробітної плати в окремій базі та робити кожного місяця обмін між базами.

Примітка.  Для інсталяції модуля необхідно встановити актуальне оновлення конфігурації “Бухгалтерія” 2.0 та версію платформи не нижче 8.3.13.1809.

Вартість: 2300 грн.*

*У вартість входить встановлення модуля та річний супровід:

 • консультації по роботі з модулем;
 • оновлення алгоритмів розрахунку, друкованих форм.

** Вартість подальшого річного супроводу – 1500 грн.

Для отримання безкоштовної консультації по використанню модуля залиште свій номер і ми Вам зателефонуємо.

Замовити консультацію
6 Коментарів
 1. Галина 25.04.2019 о 12:20

  Доброго дня! Є можливіть протестувати модуль?

  • ПортфельПортфель 25.04.2019 о 17:29

   Доброго дня! Відправили Вам параметри доступу до демо-версії на електронну пошту

 2. Евг 25.06.2019 о 15:57

  Будь ласка, відправьте доступ до демо-версії. Чи можна використовувати цей модуль на декількох власних базах?

  • ПортфельПортфель 25.06.2019 о 16:28

   Доброго дня! Відповіли на електронну пошту

 3. Виктория 30.08.2019 о 14:41

  Добрый день! Подскажите, а интеграция с BAS Бухгалтерией для Украины -возможна?

  • ПортфельПортфель 30.08.2019 о 17:56

   Доброго дня! На даний момент інтеграція з BAS Бухгалтерія в розробці