Конвертація ключів АЦСК “Україна” для роботи з порталом Є-дата
30 303Оновлено
Зверніть увагу!
Станом на лютий 2024 року для порталу «Є-Дата» конвертація ключів АЦСК “Україна” не потрібна.
Щоб cкористатися електронним підписом КЕП ЦСК «Україна» на сайті Є-дата, потрібно провести конвертацію ключів у формат, який підтримує вказаний портал.
Завантажте програму конвертації з архіву «KeyConverterSetup.zip» та розпакуйте. У створеній папці «KeyConverterSetup» запустіть файл «KeyConverter.exe».
У параметрах утиліти (рис.1) потрібно вказати:
- Особистий ключ підпису – вибираємо файл закритого ключа КЕП (н-ад: 9235612_9876543214_DS564789547123.ZS2, де 9235612 – код ЄДРПОУ організації; D – посада (B-бухгалтер, D-керівник,), для підпису печатки цей реквізит не вказується; S – призначення підпису (C-шифрування, S-підпис); 9876543214 – ІПН співробітника, власника КЕП; потім – символи у файлі різні для кожного ключа; розширення файлу – .ZS2).
- Особистий ключ шифрування (за наявністю) – вибираємо файл персонального ключа шифрування (якщо є такий сертифікат).
- Пароль ключа підпису – вводимо пароль захисту персонального КЕП.
- Пароль ключа шифрування (за наявності) – вводимо пароль персонального КЕП шифрування (якщо є такий сертифікат).
- Ключовий файл, що буде збережений в форматі, сумісному з порталом Є-дата – виведеться автоматично ім’я файлу персонального ключа «Key-6.dat».
Зверніть увагу! Заборонено змінювати назву файлу «Key-6.dat», який буде створено в папці, де знаходяться ключі ЦСК «Україна». При потребі конвертації декількох електронних підписів, рекомендуємо оновлені (конвертовані) ключі зберігати в різних каталогах, наприклад «Бухгалтер», «Директор».
Після введення інформації натискаємо «Конвертація ключа». З’явиться повідомлення з результатом конвертації.
Примітка! При внесенні двох КЕП (шифрування та підпису) з різними паролями, пароль новоствореного КЕП буде таким же як пароль ключа підпису.
Отже, створивши файл «Key-6.dat» можна реєструватися на Є-data, користуючись цим електронним підписом.