Конвертація ключів АЦСК “Україна” (Медок) для роботи з порталом Є-дата

6 418

Щоб мати можливість користуватися ЕЦП АЦСК «Україна» (Медок) на сайті Є-дата, треба провести конвертацію ключів у формат, який підтримує вказаний портал.

Програма конвертації знаходиться в архіві «KeyConverterSetup.zip». Потрібно розпакувати завантажений архів та у створеній папці «KeyConverterSetup» відкрити файл  «KeyConverter.exe».

У параметрах утиліти (рис.1) потрібно вказати:

  • Особистий ключ підпису – вибираємо файл закритого ключа ЕЦП (н-ад:  9235612_9876543214_DS564789547123.ZS2, де 9235612 – код ЄДРПОУ  організації; D – посада (B-бухгалтер, D-керівник,), для ЕЦП печатки цей реквізит не вказується; S – призначення ЕЦП (C-шифрування, S-підпис); 9876543214 – ІПН співробітника, власника ЕЦП; потім – символи у файлі різні для кожного ключа; розширення файлу – .ZS2).
  • Особистий ключ шифрування (за наявністю) –  вибираємо файл персонального ключа шифрування (якщо є такий сертифікат).
  • Пароль ключа підпису –  вводимо пароль захисту персонального ЕЦП.
  • Пароль ключа шифрування (за наявності) –  вводимо пароль персонального ЕЦП шифрування (якщо є такий сертифікат).
  • Ключовий файл, що буде збережений в форматі, сумісному з порталом Є-дата – виведеться автоматично ім’я файлу персонального ключа «Key-6.dat».

Зверніть увагу! Заборонено змінювати назву файлу «Key-6.dat», який буде створено в папці, де розташовані ключі АЦСК «Україна». При потребі конвертації декількох ЕЦП, рекомендуємо оновлені (конвертовані) ЕЦП зберігати в різних каталогах, наприклад «Бухгалтер», «Директор».

Після введення всієї інформації натискаємо «Конвертація ключа». З’явиться повідомлення з результатом конвертації.

Прохання звернути увагу: при внесенні двох ЕЦП (шифрування  та цифрового підпису) з різними паролями, пароль новоствореного ЕЦП буде таким же як паролю ключа підпису.

Отже створивши файл «Key-6.dat» можна реєструватися на Є-data, користуючись цим ЕЦП.

Немає коментарів