Конвертація ключів АЦСК “Україна” для роботи з порталом Є-дата

29 398

Оновлено

Зверніть увагу!

Станом на лютий 2024 року для порталу «Є-Дата» конвертація ключів АЦСК “Україна” не потрібна.

Щоб cкористатися електронним підписом КЕП ЦСК «Україна» на сайті Є-дата, потрібно провести конвертацію ключів у формат, який підтримує вказаний портал.

Завантажте програму конвертації  з архіву «KeyConverterSetup.zip»  та розпакуйте.  У створеній папці «KeyConverterSetup» запустіть файл  «KeyConverter.exe».

У параметрах утиліти (рис.1) потрібно вказати:

  • Особистий ключ підпису – вибираємо файл закритого ключа КЕП (н-ад:  9235612_9876543214_DS564789547123.ZS2, де 9235612 – код ЄДРПОУ  організації; D – посада (B-бухгалтер, D-керівник,), для підпису печатки цей реквізит не вказується; S – призначення підпису (C-шифрування, S-підпис); 9876543214 – ІПН співробітника, власника КЕП; потім – символи у файлі різні для кожного ключа; розширення файлу – .ZS2).
  • Особистий ключ шифрування (за наявністю) –  вибираємо файл персонального ключа шифрування (якщо є такий сертифікат).
  • Пароль ключа підпису –  вводимо пароль захисту персонального КЕП.
  • Пароль ключа шифрування (за наявності) –  вводимо пароль персонального КЕП шифрування (якщо є такий сертифікат).
  • Ключовий файл, що буде збережений в форматі, сумісному з порталом Є-дата – виведеться автоматично ім’я файлу персонального ключа «Key-6.dat».

Зверніть увагу! Заборонено змінювати назву файлу «Key-6.dat», який буде створено в папці, де знаходяться ключі ЦСК «Україна». При потребі конвертації декількох електронних підписів, рекомендуємо оновлені (конвертовані) ключі  зберігати в різних каталогах, наприклад «Бухгалтер», «Директор».

Після введення інформації натискаємо «Конвертація ключа». З’явиться повідомлення з результатом конвертації.

Примітка! При внесенні двох КЕП (шифрування та підпису) з різними паролями, пароль новоствореного КЕП буде таким же як пароль ключа підпису.

Отже, створивши файл «Key-6.dat» можна реєструватися на Є-data, користуючись цим електронним підписом.