Обмін даними між BAS та поштомаркетом Justin

Завдяки розміщенню відділень у ключових супермаркетах та співпраці з провідними маркетплейсами, все більшої популярності набирає поштомаркет Justin. Поштомаркет надає протокол АРІ, що дозволяє експортувати дані з сервісу доставки в BAS.

Пропонуємо обробку, що дозволить автоматично створювати Експрес-накладні безпосередньо з документу “Замовлення покупця”, відслідковувати статус замовлення та зберігати всю інформацію в BAS.

Можливості:

1. При формуванні документу  “Замовлення покупця” на закладці Доставка додана можливість вносити габарити товару, оголошену цінність та формувати Експрес-накладну. При цьому під час реєстрації ЕН в документ “Замовлення покупця” записується трек-номер ТТН.

2. Для оновлення статусів замовлень реалізовано регламентне завдання, з можливістю налаштування його розкладу.

3. Дані відправника та статичний API ключ (його можна отримати звернувшись до технічної підтримки Justin) вносяться разово на початку роботи. Довідники Області, Міста, Вулиці, Відділення імпортуються обробкою на початку роботи з бази Justin.


Отже, дана розробка дозволяє інтернет-магазину оптимізувати роботу операторів по формуванню ТТН та синхронізації статусів відправки замовлень.

Підходить для наступних конфігурацій:

  • BAS Управління торгівлею
  • BAS Комплексне управління підприємством
  • BAS ERP
  • Управління торговим підприємством
  • Управління невеликою фірмою

Для керованих форм обробка реалізована як розширення, що дозволяє не змінювати типову конфігурацію.

Вартість: 3800 грн*

*Надаємо інструкцію по встановленню та налаштуванню модуля. За потреби встановлення розробки нашими спеціалістами, послуга сплачується додатково у розмірі 1580 грн.

Примітка. Зауваження щодо обробки приймаються протягом 2 тижнів після встановлення.

За детальнішою інформацією звертайтеся у відділ продажу ПП “Портфель” за тел. (050) 104 99 60 або залиште заявку нижче і ми зателефонуємо

Немає коментарів

Коментувати