Дізнайтеся більше про свого контрагента

Введіть код ЄДРПОУ або назву компанії
Перед укладанням договору з новим бізнес-партнером не зайвим буде перевірити Вашого контрагента по коду ЄДРПОУ. Це допоможе Вам уникнути небажаних ризиків в тому випадку, якщо у Вашого контрагента відкрита справа про банкрутство, або ж його оголошено банкрутом.

Обов’язково перевірте чи дійсне свідоцтво платника ПДВ. Враховуючи останні зміни в податковому законодавстві, питання статусу платника ПДВ є актуальним. Зверніть увагу також на дату отримання свідоцтва платника ПДВ.

Дізнайтесь прізвище керівника, з яким імовірно будете підписувати угоду.

Якщо Ваш контрагент – ФОП (фізична особа – підприємець), перевірте по ідентифікаційному коду його статус та дізнайтесь контактні дані (телефон та e-mail).

Якщо Вас цікавить перевірка в BAS контрагентів, скористайтесь модулем

Окрім того, за допомогою нашого сервісу Ви можете визначити дату народження та стать людини по ідентифікаційному коду.

Як і раніше, на нашому сайті Ви можете перевірити дату закінчення ліцензії M.E.DOC та сертифікатів ЦСК “Україна” та при потребі їх завантажити.

Бажаємо Вам вдалих і безпечних угод!

Якщо у Вас є запитання по ліцензії M.E.DOC чи отриманні сертифікатів ЦСК “Україна” дивіться розділ Питання-відповіді. Порядок отримання КЕП та вартість послуг видачі КЕП – в розділі КЕП. Ознайомитись з цінами на M.E.DOC можна тут.