Фінансова звітність для бюджетних організацій в Медок

report

Всі бюджетні організації, статутний капітал яких понад 50% формується за рахунок державних коштів,  зобов’язані подавати фінансову звітність в Міністерство економічного розвитку та торгівлі України. Метою даного проекту є організація централізованого збору фінансових та інвестиційних планів та звітів про їх виконання в електронному вигляді з ЕЦП.

Подача форм в Міністерство економічного розвитку та торгівлі України регулюються такими нормативними актами:

  • Наказ “Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансової плану суб’єкта господарювання державного сектора економіки” № 205 від 02.03.2015 р.
  • Наказ “Про затвердження Методичних рекомендацій щодо застосування критеріїв визначення ефективності управління об’єктами державної власності”  №253 від 15.03.2013 р.
  • Постанова Про затвердження Порядку подання фінансової звітності N 419 від 28 лютого 2000 р.

Дані форми можна подавати за допомогою програми «Медок» або веб-сервісу «СОТА». З цією метою створено окремий розділ форм “Звітність державних підприємств”.

Періоди подачі форм:

1. Для фінансового та інвестиційного планів (пакет форм PROZV101) щорічно до 30 червня;

2. Для звітів про їх виконання (пакет форм PROZVI01) щоквартально та щорічно до 25 числа місяця, наступного за останнім днем звітного кварталу (року).

Зверніть увагу! Якщо Ви використовуєте ключі АСЦК, відмінні від АЦСК “Україна”, Вам необхідно перед першою подачою звіту відправити заявку на реєстрацію ЕЦП (код форми PROZAY01)

Інструкція по правилам заповнення та відправлення форм в Медок.

 

Немає коментарів

Коментувати