Робота з модулем «Звірка з реєстраційним лімітом ДПС»
Модуль «Звірка з реєстраційним лімітом ДПС» в M.E.Doc призначений для контролю ліміту платниками ПДВ.
Даний модуль знаходиться на панелі інструментів в «Реєстрі податкових документів». Також модуль можна відкрити через меню «Сервіс» – «Звірка з реєстраційним лімітом ДПС».
Налаштувати відображення даного ліміту в M.E.Doc можна в розділі меню «Адміністрування» – «Параметри системи» – «Документообіг», встановивши відмітку Відображати стан рахунку платника ПДВ.
Реєстраційний ліміт ДПС – ліміт з останнього Витягу з системи електронного адміністрування ПДВ. Якщо його немає, то буде відображатись повідомлення «Запит не відсилався». Відправити даний запит для актуалізації даних можна буде, натиснувши відповідну кнопку в цьому реєстрі.
Також даний запит з кодом J/F1301206 можна створити в Інформаційній довідці, на нього прийде витяг J/F1401206, який обновить суму ліміту у відповідних розділах в колонці «Сума за даними ДПС, грн». Ці дані можна порівняти з даними користувача програми в сусідній колонці.
Запит щодо отримання відомостей про стан рахунку для отримання Витягу можна відправляти необмежену кількість разів на день.
При отриманні нового Витягу з системи електронного адміністрування ПДВ, оновляться суми для відображення суми ліміту за даними ДПС.
В розрахунку ліміту за даними користувача приймають участь показники, наведені в таблиці.
Автоматично розраховуються показники:
- ∑ НаклОтр – Загальна сума податку за отриманими платником податковими накладними, зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних.
- ∑ НаклВид – Загальна сума податку за виданими платником податковими накладними, зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних та розрахунками коригування до таких податкових накладних, зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Ці показники розраховуються за наявними Податковими накладними (із датою виписки >=01.07.2015) та Додатками 2 (із датою виписки >=01.07.2015), зареєстрованими в програмі.
Інші показники вводяться вручну.
Оновлення відображення суми, за даними користувача, виконується автоматично. :
- при реєстрації виданих документів;
- при отриманні вхідних документів від контрагентів;
- після імпорту документів з ЄРПН;
- після імпорту документів із квитанціями (XML, DBF).
При цьому, якщо даний розділ був довго відкритий, для оновлення даних потрібно ще натиснути кнопку «Оновити поля, F5» на панелі інструментів, після чого відбудеться перерахунок.
Якщо змінювались суми, які вносились вручну, потрібно натиснути кнопку «Зберегти» на панелі інструментів для збереження перерахованої суми.
Зверніть увагу. Сума реєстраційного ліміту за даними ДПС і даними користувача буде відрізнятися.
Експорт документів з M.E.Doc, що формують ліміт
За потреби можна виконати експорт документів, які формують ліміт (∑НаклОтр, ∑НаклВид) у форматі Microsoft Excel. В таблицях буде перелік наявних Податкових накладних та Додатків 2, які враховані в підрахунку ліміту в калькуляторі користувача.
Для експорту потрібно натиснути «Експорт таблиці в Excel» в меню «Файл» – «Експорт» та обрати місцезнаходження для збереження таблиць.
В результаті ми отримаємо два файли:
- .xlsx – перелік вхідних документів;
- .xlsx – перелік вихідних документів.
В кожному із цих файлів буде перелічена загальна кількість документів та дані до них із колонками у наступному форматі:
Для того, щоб користуватись функціоналом модуля Звірка з реєстраційним лімітом ДФС», потрібна ліцензія на модуль M.E.Doc «Облік ПДВ».
Для замовлення модуля «Облік ПДВ», звертайтеся за тел. (050) 104 99 60 або залиште заявку нижче і ми зателефонуємо