Автоматичне заповнення Довідки про зведені за добу облікові дані у M.E.Doc

З 01 липня 2020 року усі реалізатори пального, зокрема АЗС і мобільні заправки, будуть зобов’язані щодня відстежувати дані з витратомірів-лічильників й рівнемірів-лічильників та надсилати до ДПС довідку про зведені за добу дані (J/F0210401). При цьому згідно антикризового Закону № 540-IX з 1 липня по 1 жовтня 2020 року система працюватиме в тестовому режимі.

За несвоєчасне подання до ДПС електронних документів, що містять фактичні залишки пального та обсяг пального, до розпорядників будуть застосовуватися штрафні санкції.

Оскільки цей звіт заповнюється вручну, пропонуємо новий модуль в М.E.Doc «Облік акцизного податку з доступом до API», який дозволяє у автоматичному режимі отримувати інформацію системи моніторингу рівнемірів та формувати на основі цих даних Довідку про зведені за добу дані у модулі Реєстр акцизних документів (пальне).

Як це працює?

  1. Система моніторингу через консоль, для прикладу Консоль SIUR (СІУР), щодня збирає дані з витратомірів-лічильників і рівнемірів та передає їх у сервер АРІ.
  2. Сервер API передає дані у M.E.Doc при наявності ліцензії на модуль Облік акцизного податку з доступом до АРІ.
  3. М.E.Doc автоматично заповнює Довідку про зведені за добу дані для відправки її до ДПС. Переглянути інструкцію по заповненню Довідки.

Переваги автозаповнення Довідки:

  • автоматичне заповнення Довідки показниками, знятими рівнемірами/витратомірами;
  • одночасне створення Довідок по кожному акцизному складу;
  • наочність таблиць з даними показників рівнемірів/витратомірів на кожну дату;
  • скорочення часу та людських ресурсів на заповнення Довідки;
  • виключення можливості механічної помилки при створенні Довідки.

Для повноцінної роботи модуля необхідно мати активну ліцензію на базовий модуль «Акциз та ТТН», що забезпечує роботу із системою електронного адміністрування реалізації пального та спирту (СЕАРП та СЕ) та поводження з товарно-транспортними накладними.

Звертаємо вашу увагу! Перед купівлею ліцензії на модуль Облік акцизного податку з доступом до API необхідно впевнитись, що постачальник рівнемірів має змогу забезпечити доопрацювання системи моніторингу для підключення до API.

Вартість: 5000 грн.

За детальнішою інформацією звертайтесь у відділ продажу за тел. 050 104 99 60 або залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

Немає коментарів