Програмний продукт BAS Документообіг КОРП це рішення для автоматизації всіх бізнес-процесів, в яких бере участь документообіг на підприємстві, що містить також широкий набір можливостей для управління діловими процесами і спільною роботою співробітників. Зокрема, в програмі реалізована комплексна організація віддаленої роботи співробітників – облік робітників, які працюють вдома; облік простоїв; звітність по віддаленій роботі. При цьому віддалена робота не відрізняється від звичної спільної роботи над документами.

Найбільшу потребу у віддаленій роботі з документами відчувають корпоративні користувачі з розгалуженою управлінською структурою, які вже використовують програми для автоматизації бізнесу для корпоративного ринку. Саме для таких користувачів вийшла спеціальна поставка “BAS Документообіг КОРП” зі знижкою 50% .

Акційна вартість:

Вартість програмного продукту “BAS Документообіг КОРП. Спеціальна поставка для Користувачів корпоративних продуктів” – 31 200 грн.*

замість звичайної вартості “BAS Документообіг КОРП” 62 700 грн.

Можливість придбати продукт мають зареєстровані користувачі:

  • BAS ERP
  • BAS Управління холдингом
  • BAS Комплексне управління підприємством
  • BAS АГРО. ERP
  • Управління виробничим підприємством
  • Управління будівельною організацією
  • Управління сільськогосподарським підприємством

Термін дії акції

Програмний продукт “BAS Документообіг КОРП. Спеціальна поставка для Користувачів корпоративних продуктів” можна придбати до 31 грудня 2020 року в електронному вигляді.

У комплект поставки входять повноцінна конфігурація “BAS Документообіг КОРП” з усіма необхідними дистрибутивами, документацією, набором пінкодів, реєстраційною анкетою і користувацькою угодою.

Обмеження акції

  • Продукт “BAS Документообіг КОРП. Спеціальна поставка для користувачів корпоративних продуктів” можна придбати разом з клієнтськими і серверними ліцензіями, однак знижка в 50% на додаткові серверні і клієнтські ліцензії не поширюється.
  • Даний продукт не можна придбати на умовах апгрейду.
  • До складу даного програмного продукту не входить договір на пільговий супровід.

Програма електронного документообігу “BAS Документообіг КОРП” тісно інтегрується з системами “BAS ERP”, “BAS Комплексне управління підприємством” та іншими конфігураціями, що дозволяє впровадити електронний документообіг на будь-якому підприємстві швидко і з мінімальними витратами. А такі функції як спільна дистанційна робота з документами та дистанційне керування корпоративним контентом заповнять недоліки вимушеної ізоляції в умовах кризи.

Для отримання доступу до демонстраційної версії “BAS Документообіг КОРП” надішліть заявку

Немає коментарів