Як передати об’єднаний звіт через “Медову стиковку” з BAS в M.E.Doc

7 141

Щоб передати об’єднану звітність з ПДФО та ЄСВ через «Медову стиковку» потрібно:

  1. Оновити M.E. Doc до версії 11.02.038.
  2. Завантажити оновлену Медову стиковку.
  3. Переконатися, що програми M.E.Doc та BAS знаходяться на одному комп’ютері (сервері) та працюють під одним користувачем.
  4. Придбати модуль M.E.Doc Інтеграція.
  5. Сформувати звіт окремою зовнішньою обробкою «Об’єднана звітність ПДФО та ЄВС.ert»
  6. Передати звіт в Медок через обробку «Медове стикування»
  7. Перевірити звіт в M.E.Doc, підписати та відправити в ДПС.

Розглянемо ці кроки детальніше на прикладі BAS Бухгалтерія

Відкрийте в BAS Бухгалтерія файл «Об’єднана звітність ПДФО та ЄСВ.erf» через «Файл»«Відкрити», оберіть необхідну організацію та період формування звітності. У вікні зовнішнього звіту натисніть «Заповнити» та «Зберегти» як вказано на відео:

Для передачі файлу в M.E.Doc необхідно запустити «Медову стиковку» (1CDocking_7.12 (2.00.012).epf) через «Файл» – «Відкрити». В розділі «Налаштування» вказати шлях до програми M.E.Doc:

Перейдіть в закладку «Регламентовані звіти» та оберіть організацію, період, звіт – Звіт ПДФО та ЄСВ.

Натисніть «Пошук звітів»,  після чого відобразиться сформований раніше звіт. Натисніть «Запустити Медок» та виконайте вхід в програму M.E.Doc відповідної організації.

В BAS потрібно відмітити необхідні додатки і натиснути «Передати в Медок», після чого з’явиться відповідне повідомлення «Передано в M.E.doc» – 1 шт».

В програмі M.E.Doc в головному меню оберіть розділ «Звітність»«Об’єднана звітність з ПДФО та ЄСВ», перевірте відображений звіт, підпишіть та відправте в ДПС.

Детальніше можна ознайомитися на відео:

Також нагадаємо основні зміни, які відбулися в податковому розрахунку об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ за 2021 рік та зміст додатків розрахунку:

  • Розрахунок змінений наказом Мінфіну №773 від 15 грудня 2020 р., набрав чинності 01.01.2021 р.
  • Вперше потрібно подати за І квартал 2021 року.
  • Подається окремо за кожний квартал (податковий період) з деталізацією по місяцях кварталу.
  • Звіт подається протягом 40 календарних днів після завершення кварталу.
  • Подається за перший, другий, третій, четвертий квартал. Окремо за календарний рік не подається.
  • Включає в себе суми ПДФО, військового збору та ЄСВ.
  • Для призначення працівникам пенсій, матеріального забезпечення та страхових виплат за рахунок фонду соцстраху можна скласти проміжний Розрахунок та відповідні додатки до ньогоз типом «Звітний» як «Довідковий»з позначкою «призначення пенсії» або «призначення матеріального забезпечення, страхових виплат».

Додаток 1 (Д1) «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) застрахованим особам» формується щоквартально платниками ЄСВ для кожної застрахованої особи з сумами нарахованої їй зарплати (доходу) деталізовано по місяцях у рамках звітного кварталу. За квартал, що звітується подається три додатка Д1 – за 1, 2, та 3 місяць кварталу. В рядку 02 цього додатку потрібно вказати номер місяця у звітному кварталі – від 1 до 3.

Якщо у звітному кварталі не використовується праця фізосіб– додаток Д1 за цей період не подається.

Додаток 4 (4ДФ) «Відомості про суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору» нагадує форму №1ДФ, де для кожної фізособи потрібно вказувати базу оподаткування, відповідні суми ПДФО та військового збору. За квартал, що звітується, подається три додатка 4ДФ – за кожен місяць окремо.

Додаток 5 (Д5)«Відомості про трудові відносини та період проходження військової служби» схожий до таблиці 5 Звіту з ЄСВ, але з додатковими графами:

  • 11 «Внутрішній сумісник (1 – так, 0 – ні)»;
  • 12 «Переведено, призначено на іншу посаду або роботу, переміщено до іншого підрозділу (1 – так, 0 – ні)».

Також додані нові підстави для подачі додатку Д5:

  • Працівника переведено з одного підрозділу в інший.
  • Переміщено на іншу постійну посаду того самого працівника.
  • Працівника призначено на нову посаду.

Додаток 6 (Д6) – «Відомості про наявність підстав для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства» нагадує таблицю 7 Звіту з ЄСВ, потрібний для визначення періодів (строків) трудової діяльності, якими встановлюються пенсія, відмінна від стандартного нарахування.



Немає коментарів

Коментувати