Імпорт даних про продажі з ПРРО Cashalot в BAS

Програмні РРО Cashalot фіксують всі чеки та дані про продажі за день (Z-звіти) в реєстрі документів. Ця інформація автоматично синхронізується з бек-офісом програми, що дозволяє централізовано аналізувати продажі та повернення товарів по всім касам в особистому кабінеті користувача Cashalot.

Для коректного обліку в BAS необхідно вносити ці роздрібні продажі вручну, що займає багато часу та може призвести до помилок.

Пропонуємо обробку автоматичного завантаження Z-звітів з бек-офісу ПРРО Cashalot в BAS, в документи «Звіт про роздрібні виторги», що дозволить перенести дані про продажі по всіх касах за потрібний період.

Налаштування можна відкрити безпосередньо з обробки. Потрібно заповнити поля з API ключами в розділі Налаштування, встановити потрібні відмітки в розділі Налаштування товарів та за потреби вказати папку і ставку ПДВ для нових товарів.

Якщо відмітка Створювати відсутні товари встановлена, товари автоматично додаються в BAS, якщо ні – користувач може переглянути не знайдені товари, та привести їх назву та/або артикул до відповідності з ПРРО Cashalot.

Обробка працює через API KEY облікових систем з Кабінету Cashalot та підходить для будь-якої конфігурації BAS.

Вартість обробки: 690 грн на рік / 1 код ЄДРПОУ.

Також потрібно придбати ліцензію ПРРО Cashalot на необхідну кількість кас.

За детальнішою інформацією звертайтеся за тел. (050) 104 99 60 або залиште заявку нижче і ми зателефонуємо