Звіти по кадрах в 1С:Підприємство.Бухгалтерія 2.0

Для відображення нформації про кадри та зміни, які відбулися з ними в “1С:Підприємство. Бухгалтерія” редакції 2.0  передбачений набір звітів по кадрах. Для відкриття переліку звітів перейдіть у Зарплата і кадри – Кадровий облік – Звіти по кадрах.

Звільнені співробітники

Даний звіт призначений для відображення переліку співробітників, які були звільнені з підприємства та інформації про період їх перебування у трудових відносинах.

Особисті дані співробітників

Даний звіт призначений для формування різноманітних списків співробітників з їхніми особистими даними (код за ДРФО, дата народження, спеціальний статус і т. д.).

Особисті картки (П-2)

Даний звіт призначений для формування особистих карток за формою П-2 по всіх співробітниках підприємства.

Штатні працівники

Даний звіт призначений для відображення переліку штатних співробітників та основної інформації про них.

Налаштування звітів

Для того, щоб сформувати зазначені вище звіти по підрозділу, посаді чи співробітнику, натисніть кнопку Настройки. Для вибору підрозділу встановіть галочку біля Підрозділ (в групі) та оберіть підрозділ з випадаючого списку.

Для відбору по посаді встановіть галочку біля потрібного поля та натисніть кнопку Підбір, оберіть посади, які Вас цікавлять та натисніть Закрити і сформувати.  Таким самим чином можна сформувати звіт по обраним співробітникам.

Отже, наявний перелік звітів дозволяє оперативно отримати необхідну інформацію про співробітників та зміни,  які з ними відбулися, в 1С:Підприємство. Бухгалтерія 2.0

Раніше ми писали:

Кадровий облік в Бухгалтерія 2.0

Немає коментарів

Коментувати