Запрошуємо на безкоштовний вебінар для бухгалтерів бюджетних установ та комунальних підприємств

Компанія «Комплексні бюджетні системи» запрошує бухгалтерів комунальних підприємств та бюджетних установ на безкоштовний вебінар «Інвентаризація та медицина на перших шпальтах», який відбудеться 22 вересня 2022 року.

Організатори:  Компанія «Комплексні бюджетні системи»,  розробник програм «KBS. Бухгалтерія комунального підприємства» та «KBS. Облік бюджетної установи».

Програма вебінару:

10:30-12:30 Інвентаризація вже близько! Особливості проведення річної інвентаризації із врахуванням впливу воєнних дій, операції по ліквідації та списанню знищеного майна, що можна залишити на балансі, податкові наслідки

Доповідає: Ірина Губіна. Незалежний консультант з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, автор численних публікацій в бухгалтерській пресі. Досвід активної лекторської діяльності по всій Україні – з 2003 року. Професійні сертифікати – CAP, АССА DipIFRrus.

12:30-13:00 Маркетинговий виступ

Доповідає: Людмила Костюк. Провідний фахівець ТОВ «Комплексні бюджетні системи».                                                                                                                              

13:00-16:00 Оплата праці у медичному КНП в умовах воєнного стану: (не) можливість маневрувати виплатами, «воєнні» затримки розрахунків з працівниками, 20 і 13,5 тис. медпрацівникам, обмеження зарплати керівника, система оплати праці, доплати та надбавки, преміювання, запровадження КРІ (зарплата від результату)

Доповідає: Тимур Алієв. Консультант із питань бухгалтерського обліку та оподаткування. Експерт із трудового права та оплати праці, фахівець з управлінського обліку та бюджетування. Автор понад тисячі публікацій у спеціалізованих виданнях, а також численних запитів до офіційних органів.

Реєстрація учасників

Немає коментарів

Коментувати