Якщо Ви вирішили встановити програму 1С:Підприємство,  потрібно розуміти, що це застаріле рішення, на зміну якому прийшла лінійка програмних продуктів BАS. Насьогодні підтримуються наступні конфігурації 1С:Підприємство:

Управління торговим підприємством (УТП) – проста та надійна програма, яка себе добре зарекомендувала. Можна вести повноцінний бухгалтерський та управлінський облік. Також наявна розширена заробітна плата. Як виходить з назви, основний напрямок застосування – це гуртова та роздрібна торгівля. Також присутнє просте виробництво. Альтернативою даного рішення в лінійці BAS є конфігурація БАС КУП. Про різницю між цим програмами можна дізнатися тут.

Управління виробничим підприємством (УПП) – конфігурація, яка розроблялася для ведення виробничих процесів та торгівлі. На практиці це вищезгадана конфігурація УТП, розширена модулями виробництва, затрат, кадрів та заробітної плати. Включені модулі бюджетування, МСФЗ, планування продаж та закупівель.

Зарплата та управління персоналом (ЗУП) – конфігурація, в якій розширений кадровий облік та заробітна плата, ідентична із зарплатою в УПП. Дозволяє вести будь-які графіки працівників та види нарахувань, штатні розписи, наявний розширений модуль нарахування управлінської зарплати.

Кількість користувачів “1С:Підприємство” (схема ліцензування)

Ви можете придбати основну конфігурацію, розраховану на одного чи 5 користувачів та додаткові клієнтські ліцензії. При цьому, чим більше додаткових робочих місць купується одночасно –  тим нижча вартість окремої ліцензії. Робочі місця можуть бути підключені напряму або через термінальний доступ.

Ознайомитись з детальнішим описом конфігурацій та їх вартістю Ви можете в прайсі “1С:Підприємство”

Важливо! Конфігурації УТП та УПП мають ознаку Ретро, що означає вищу вартість ІТС:

  • УТП відноситься до ІТС Ретро 1 категорії, вартість на рік – 13 950 грн;
  • УПП відноситься до ІТС Ретро 2 категорії; вартість на рік – 18 000 грн.

Якщо у Вас залишилися запитання, звертайтеся  в компанію «Портфель»

Замовити консультацію
Немає коментарів