Сьогодні World Paper Free Day. M.E.Doc запустив флешмоб «Колір настрою – ЗЕЛЕНИЙ!»

Щорічно в четвертий четвер жовтня весь світ відзначає День без паперу (World Paper Free Day). Саме в цей день M.E.Doc запускає флешмоб «Колір настрою – ЗЕЛЕНИЙ!», під час якого кожен у Фейсбуці може поділитися досвідом чи ідеями, на що він здатен, аби відмовитися від використання канцелярського паперу і перейти на безпаперові технології на користь збереження природніх ресурсів.

Провідні компанії по всьому світу активно “оцифровують” бізнес-процеси заради порятунку зникаючих лісів і, хочеться вірити, що Україна не залишиться в аутсайдерах. Своєю акцією M.E.Doc  закликає кожного перейти з “темного” на “зелений” бік, і якщо не відмовитися повністю, то хоча б скоротити використання паперу.

Для натхнення всіх, хто ще використовує папір, співробітники компанії-розробника M.E.Doc відзняли мотивуюче відео:

“Ми ініціювали всеукраїнську акцію не просто через те, що створювати культуру безпаперового документообігу в Україні – наша щоденна робота. А тому, що щиро віримо: використовуючи IT-технології у повсякденному житті й у бізнесі, ми даємо собі та нашій планеті другий шанс”, – поділилася СЕО компанії Олеся Білоусова.

Компанія “Портфель” активно впроваджує електронний документообіг та пропонує продукти для збереження нашої планети: це електронна бухгалтерія M.E.Doc, модуль для обміну документами FlyDoc, мобільний додаток для торгівлі SmartFOP, різноманітні розробки 1С:Підприємство… Нашою метою є практично повна відмова від паперової документації, оскільки сучасні технології та законодавство дозволяють нам і нашим клієнтам досягнути цього!

Немає коментарів