Безкоштовна конфігурація “1С:Підприємство. Управління невеликою фірмою. Мікро”

“1С:Підприємство. Управління невеликою фірмою. Мікро” – це безкоштовне рішення, яке застосовувалось для обліку торгівельної діяльності фізичних осіб – підприємців, платників єдиного податку 1-ї та 2-ї групи.

Звертаємо Вашу увагу, що з 21 вересня 2020 року припинено поставки “1С:Підприємство. Управління невеликою фірмою. Мікро”.

Технічна підтримка конфігурації “Управління невеликою фірмою” припиняється після закінчення здачі регламентованої звітності за 2020 рік (орієнтовно з березня 2021 року).

Зареєстровані користувачі даного програмного продукту можуть придбати “BAS Малий Бізнес. Базова версія” на умовах пільгового апгрейду за фіксованою ціною 300 грн.

Окрім того, можна перейти з “УНФ. Мікро” на повнофункціональну версію “BAS Малий Бізнес ПРОФ“. Для цього потрібно придбати “BAS Малий Бізнес ПРОФ” за повною вартістю згідно прайс-листа.

Детальніше про відмінності Базової і ПРОФ версії.

Перехід з “1С:Підприємство. Управління невеликою фірмою. Мікро” на “BAS Малий Бізнес” (як Базової так і ПРОФ версії) можна здійснити за допомогою спеціально розробленого оновлення. Всі накопичені дані в інформаційній базі після здійснення переходу збережуться.

Якщо у Вас залишились запитання, звертайтесь в ПП “Портфель” за тел. 050 104 99 60 або залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

Немає коментарів