Використання відкритих держреєстрів для упередження правових і фінансових ризиків

Українці звикли укладати договірні відносини на засадах довіри, взаємної вигоди та користі. Проте належне виконання контрагентом своїх зобов’язань можливе лише в тому випадку, коли ви маєте справу з добросовісним бізнес-партнером. Фальшиві документи, податкові борги, санкції на ЗЕД, наявність в списках порушників тендерів, позовні заяви від вчорашніх клієнтів – типові ознаки недобросовісних партнерів. «Портфель» знає, як розпізнати шахраїв і упередити фінансові, репутаційні та правові ризики за рахунок відкритих держреєстрів. Ходити по установам не доведеться – все зробить програма!

Opendatabot – модуль перевірки контрагентів та працівників для 1С:Підприємство

Більшість підприємців воліють не витрачати час на перевірку контрагентів, нехтують базовими правилами обережності цілковито покладаючись на довіру, чим наражають власну справу на небезпеку. Чому так відбувається? Причини добре відомі:

• не вистачає часу;
• незнання як здійснити таку перевірку.

Обачливе ставлення до бізнесу заощаджує час та гроші на усунення труднощів і проблем, заподіяних недобросовісними партнерами. Саме тому «Портфель» пропонує сучасне та зручне рішення – модуль перевірки контрагентів та працівників Opendatabot, який можна інтегрувати в 1С:Підприємство.

Детальніше про можливості перевірки контрагентів та працівників

Це платформа для роботи з відкритими даними, яка дозволяє в декілька кліків отримати інформацію з наступних державних реєстрів:

  • ЄДР юридичних організацій, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • реєстр платників ПДВ;
  • єдиний державний реєстр судових рішень;
  • адреси масової реєстрації платників податків;
  • реєстр розшуку МВС та неплатників аліментів;
  • реєстр податкових боргів та планових перевірок;
  • реєстр спеціальних санкцій на ЗЕД;
  • «Чорний список» Антимонопольного комітету.

Прямо під час роботи в 1С:Підприємство модуль дозволяє створити картку контрагента, знайти компанію або ФОП по назві, коду ЄДРПОУ чи ідентифікаційному коду. Opendatabot надасть розгорнуту інформацію про зміну директорів та бенефіціарів, наявність податкового боргу, позовних вимог, виконавчих впроваджень, адреси масової реєстрації, перебування в чорних списках АМКУ та МЕРТ. Повідомлення про зміни у компанії-партнера надходять користувачу в режимі реального часу, одразу як в реєстрі з’являються нові дані.
Ми особисто перевірили інтерфейс та функції модуля – тепер користуємось щодня.

Opendatabot – гнучкий модуль з відкритим кодом

Передбачено три варіанти доступу – безкоштовний, базовий та преміум. Вони відрізняються між собою максимальною кількістю пошукових запитів. «Портфель» надає розгорнуту інструкцію з користування та налаштування системи. Гарантуємо, що ви зможете протестувати її в перший день. Opendatabot підтримує роботу з 1С:Підприємство версії 8.3. Існують рішення як для звичайних форм, так і для керованих. Для інтеграції сервісу в ранні версії 1С:Підприємство необхідно залучити програміста.

Щоб встановити модуль на вашому підприємстві, зв’яжіться з нами за тел. (095, 097) 333 39 23, (0372) 509 609 або заповніть форму

Замовити дзвінок
Немає коментарів