Увага! Хакерські атаки крипто-віруса XData Ransomware.

Крипто-вірус XDataШановні клієнти! Повідомляємо, що з 18 травня користувачі мережі Інтернет наразились на вірусні атаки крипто-віруса XData Ransomware, який шифрує файли та документи. Це вірус, який заражає операційну систему, пошкоджуючи дані користувачів (документи, інформаційні бази та резервні копії програм), а згодом вимагає викуп.

Користувачі програми “M.E.Doc” також потрапили під атаку цього вірусу, у зв’язку з чим повідомляємо, що оновлення програми “M.E.Doc”, завантажені з офіційного сайту http://www.me-doc.com.ua не містять вірусного коду і вірусних програм. Детальніше про вірус можна прочитати тут.

Деякі антивіруси вже випустили оновлення вірусних баз. Подивитися, який антивірус спрацьовує на XData.

Закликаємо Вас бути обережними: не завантажувати файли з сумнівних джерел, не відкривати електронні листи від невідомих адресатів, використувати ліцензійне програмне забезпечення та регулярно проводити оновлення антивірусних програм. На даний момент відновити безоплатно дані, зашифровані криптовірусом типу XData Ransomware, неможливо. Тому обов’язково потрібно робити копії документів та резервні копії баз даних (“M.E.Doc”, 1С, Акцент та ін.) на зовнішні носії (флеш носії, зовнішні жорсткі диски) та зберігати їх відключеними від локальної мережі. Окрім цього, рекомендуємо робити резервні копії даних на Google диск.

Компанія “Портфель” пропонує “Пакет Безпеки”, який включає:

  • встановлення антивірусу «Eset Nod32»;
  • налаштування автоматичного щоденного резервування важливих даних у хмару із захистом паролем;
  • надання рекомендацій з ІТ-безпеки. Детальніше

Також рекомендуємо переглянути Правила ІТ безпеки в інтернеті 

Залишити коментар

avatar
wpDiscuz