“Укрпошта” змінила тарифи з 1 січня 2019 р.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері зв’язку та автоматизації (НКРЗІ), затвердила поетапне підвищення тарифів на послуги поштового зв’язку в 2018-2019 рр., про що повідомлялось на сайті Укрпошти

Тарифи на послуги поштового зв’язку змінювались в два етапи: 1-й етап – з 10 вересня 2018 року, 2-й етап – з 1 січня 2019 року.

1-й етап – з 10 вересня 2018 р. тариф на пересилання непріоритетного листа вагою до 50г збільшився на 2 грн,  2-й етап – з 1 січня 2019 року збільшився порівняно з першим етапом на 1 грн.

Оскільки переважна більшість первинних документів, як то акт, рахунок, накладна мають вагу 20 г, вартість марки на відправку такої кореспонденції з 1 січня 2019 р. становить уже 8 грн.  Враховуючи додаткові витрати на конверт, папір, друк, зарплату співробітника, який відповідає за пакування конвертів, вартість доставки одного акту чи накладної становить близько 15 грн. Значно вигідніше використовувати FlyDoc (Флайдок)  – спеціальний модуль для обміну електронними документами безпосередньо в обліковій системі 1С:Підприємство.

Вартість Flydoc не залежить від кількості документів, якими обмінюється підприємство з своїми контрагентами та становить на сьогодні 5000 грн/рік для юридичної особи та 2500 грн/рік для фізичної особи. Отже, при надсиланні організацією принаймні 30 листів на місяць, електронний документообіг через FlyDoc економічно доцільніший.

Пропозиція по переходу на обмін електронними документами

Бажаєте побачити в дії обмін електронними документами через FlyDoc? Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо.

Замовити презентацію
Немає коментарів