Звіти з аналізу ПДВ в 1С:Підприємство.Бухгалтерія 2.0

Програмне забезпечення  “1С:Підприємство. Бухгалтерія”, редакція 2.0 дозволяє вести облік операцій з податку на додану вартість. Для підвищення ефективності роботи бухгалтера з податковим кредитом та податковим зобов’язанням у програмі передбачені спеціалізовані звіти з аналізу вхідного та вихідного ПДВ.

Спеціалізовані звіти з аналізу ПДВ знаходяться в розділі меню ЗвітиЗвіти з ПДВ.

 Перевірка суми вхідного ПДВ

Даний звіт дозволяє провести аналіз сум вхідного ПДВ за період, кратний місяцю. У звіті можна перевірити відповідність сум податку на додану вартість сумам зареєстрованих податкових документів за період, у розрізі операцій відвантаження/повернення. При цьому сума вхідного ПДВ визначається відповідно до договору.

Очікуваний і підтверджений ПДВ придбань

Даний звіт дозволяє провести аналіз сум очікуваного і підтвердженого вхідного ПДВ за період, кратний місяцю. У звіті можна проаналізувати відповідність сум очікуваного податку на додану вартість сумам, підтвердженим податковими документами, за обраний період, у розрізі:

  • операцій відвантаження/повернення,
  • ставок, рахунків обліку ПДВ,
  • видів діяльності ПДВ,
  • господарської діяльності.

При цьому, сума очікуваного вхідного ПДВ буде відповідати ПДВ, визначеному згідно з умовами договору, тільки після виконання  реєстрації авансів.

Перевірка суми податкових зобов’язань

Даний звіт дозволяє провести аналіз сум вихідного ПДВ за період, кратний місяцю. У звіті можна проаналізувати відповідність сум податку на додану вартість сумам зареєстрованих податкових документів за період, у розрізі операцій відвантаження/повернення. При цьому сума зобов’язань з ПДВ визначається відповідно до договору.

Очікуваний і підтверджений ПДВ продажів

Даний звіт дозволяє провести аналіз сум очікуваного і підтвердженого вихідного ПДВ за період, кратний місяцю. У звіті можна проаналізувати відповідність сум очікуваного зобов’язання з податку на додану вартість сумам, підтвердженими податковими документами, за період у розрізі:

  • операцій відвантаження/повернення,
  • ставок ПДВ,
  • рахунків обліку ПДВ.

При цьому, сума очікуваного вихідного ПДВ буде відповідати ПДВ визначеному згідно з умовами договору, тільки після виконання  реєстрації авансів.

Таким чином, “1С:Підприємство. Бухгалтерія” 2.0 дає можливість бухгалтеру швидко та зручно проаналізувати суми вхідного та вихідного ПДВ.

Примітка. Для платників ПДВ розроблено спеціальний модуль звірки ІПН контрагентів з сайтом ДФС в 1С:Підприємство для уникнення помилок при формуванні та реєстрації податкових накладних та розрахунків коригувань.

Немає коментарів

Коментувати