UA-Бюджет: експорт документів для порталу Є-дата

5 693

Програма для бюджетних установ UA-Бюджет” дозволяє вигружати *.csv файли договорів, додаткових угод, актів чи накладних для порталу Є-data.

Розглянемо приклад заповнення договору для експорту в Є-дата.

Договір заповнюється справа наліво: насамперед вкажіть предмет договору (ТМЦ, Необоротні активи або/і Послуги).

Договір ТМЦ

Після цього вкажіть розподіл за КЕКВ суми договору. Розподіл КЕКВ дозволяє відслідковувати відповідність договорів кошторисам видатків у розрізі КЕКВ (розділ Фінансування – Звіти)

Договір КЕКВ

На вкладці договору Основна натисніть Розрахувати суму документу, програма підтягне суми з попередніх вкладок та перевірить їх відповідність. В разі помилки видасть попередження:

Помилка

Для вивантаження в Є-дата вкажіть номер та дату договору, дату початку та закінчення, а також предмет договору і обгрунтування.

Договір_основна

Для того, щоб експортувати договір для веб-порталу використання публічних коштів Є-дата, відкрийте розділ Договори – Робота з E-Data.

1. Вкажіть період, за який потрібно вивантажити договора, за потреби – контрагента та договір. Якщо в полі Контрагент та Договір нічого не вибрано, програма заповнить в список всі договори по всіх контрагентах за обраний період.

2. У вкладці Договори натисність Заповнити та поставте галочку в графі Вивантажити.

3. Вкажіть шлях для експорту (створіть окрему папку, в нашому прикладі EData)

4. Натисність Вивантажити – договори.

Єдата

У разі потреби є можливість в цьому ж вікні вивантажити специфікацію. Для цього натисніть Вивантажити – специфікацію та вкажіть шлях для експорту, можна ту ж папку. Програма створить новий файл з наступною назвою Contract_1_03012018.сsv (з номером та датою відповідного договору).

Таким самим способом в програмі “UA Бюджет” можна вивантажити документи Додаткові угоди, Надхоження ТМЦ та необоротних активів, Отримання послуг в Є-дата.

Зверніть увагу на зручність заповнення реквізитів, яких не вистачає в документі: при натисканні на посилання у вікні Не заповненні реквізити програма відкриває документ та виділяє поле, в якому необхідно внести дані. Після внесення даних потрібно провести документ та ще раз натиснути Вивантажити.

Надходження ТМЦ Єдата

Отже, ми бачимо, що програма “UA Бюджет” дозволяє швидко та зручно вивантажити всі необхідні документи для порталу Є-data.

Немає коментарів

Коментувати