Порівняння UA-Бюджет. Комунальне підприємство та Комплексний облік для бюджетних установ

1 995

Сьогодні в Україні триває реформа система охорони здоров’я. У рамках даної медичної реформи багато закладів охорони здоров’я перетворилися із комунальних бюджетних установ ( у комунальні некомерційні підприємства (КНП). Така перереєстрація є необхідною для переходу на нові принципи фінансування їх діяльності.  Відповідно відбувається і зміна методики обліку у таких закладах, зокрема – перехід з бюджетного плану рахунків на госпрозрахунковий.

Для автоматизації обліку у таких закладах компанія “Комплексні бюджетні системи” (Україна) розробила новий програмний продукт “UA-Бюджет. Комунальне підприємство”, який поєднує у собі переваги, які вже оцінили користувачі “UA-Бюджет. Комплексний облік для бюджетних установ” при автоматизації обліку у бюджетних установах, та особливості обліку КНП закладів охорони здоров’я.

Інтерфейс та набір функціональних можливостей максимально наближений до програмного продукту “UA-Бюджет. Комплексний облік для бюджетних установ”, але в той же час містить відмінності, які необхідні для ведення обліку закладів охорони здоров’я у формі КНП.

Інтерфейс UA.Бюджет. Комплексний облік для бюджетних установ та UA.Бюджет. Комунальне підприємство:

Серед основних відмінностей можна виділити:

  1. Заміна Бюджетного плану рахунків на Госпрозрахунковий:

2. Відсутність Карток аналітичного обліку і Меморіальних ордерів:

3. У регламентованій звітності вилучені форми фінансової звітності бюджетних установ:

4 .Присутній розділ Податковий облік (для обліку ПДВ)

Таким чином, заклади охорони здоров’я, які вели облік в UA-Бюджет, можуть надалі користуватись програмним продуктом UA-Бюджет. Комунальне підприємство, який розроблений спеціально для даних закладів у зв’язку із їх реформою у КНП. При цьому для користувачів залишається звичний інтерфейс та значна частина вже освоєного функціоналу програмного забезпечення.

Зареєстровані користувачі програмних продуктів UA-Бюджет можуть придбати розширення до нового продукту, за умови діючого терміну СТП на 3 повних календарних місяці. Вартість UA-Бюджет. Розширення до Комунальне підприємство:  6450 грн.

Для отримання детальнішої інформації звертайтесь за тел. 050 104 99 60 або заповніть форму нижче, і ми Вам зателефонуємо

Немає коментарів

Коментувати