Пільговий перехід на “UA-Бюджет” з інших програм для бюджетних установ

14 травня 2018 року Указом Президента України № 126/2018 уведено в дію рішення РНБО «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)»

У зв’язку з цим пропонуємо користувачам інших програмних продуктів для бюджетної сфери пільговий перехід на програмне забезпечення “UA-Бюджет”.

Програма “UA-Бюджет” призначена для комплексної автоматизації бухгалтерського, фінансового та кадрового обліку, розрахунку заробітної плати та підготовки звітності організацій, що перебувають на державному фінансуванні.

Здійснюємо перенесення даних з Вашої програми:

  • Довідники: товарно-матеріальні цінності, необоротні активи, контрагенти, співробітники (фізичні особи), матеріально-відповідальні особи.
  • Залишки: ТМЦ, НА, взаєморозрахунків з дебіторами та кредиторами.
  • По заробітній платі: початкового сальдо по співробітниках, нарахувань за попередній період для розрахунків по середньому (лікарняних, відпускних, відряджень).

Для отримання знижки на придбання програмного забезпеченняUA-Бюджет” необхідно надати сканкопії реєстраційних документів на Ваш програмний продукт з реквізитами організації.

Замовити консультацію

 

Немає коментарів