Персональні налаштування користувача в 1С:Підприємство. Бухгалтерія 2.0

5 221

В конфігурації 1С:Підприємство.Бухгалтерія 2.0 для прискорення заповнення документів та звітів передбачені Персональні налаштування користувача.

Щоб змінити налаштування користувача, необхідно відкрити інформаційну базу “Бухгалтерія 2.0” під користувачем, для якого будуть вноситися зміни (розділ Головне – Настройки – Персональні настройки) і заповнити необхідні поля для оптимізації роботи.

Зверніть увагу на параметр Запитувати підтвердження при завершенні програми. Дана відмітка убезпечить від випадкового закриття програми. Це важливо, коли відкрито багато звітів і різних документів. Щоб її включити, проставляємо галочку.

Ще один корисний параметр Робоча дата. Використовується у випадку, коли потрібно занести у інформаційну базу 1С:Підприємство багато документів з датою,  яка відрізняється від поточної. Для встановлення цього параметру зніміть позначку навпроти Поточна дата комп’ютера і проставте навпроти Інша дата. Вкажіть потрібну дату, яка буде автоматично заповнюватись в документах. Натисніть Записати і закрити.

Автоматичне підтягування інформації в документ з налаштувань користувача показано в прикладі нижче на малюнку.

Таким чином, заповнення Персональних налаштувань в 1С:Підприємство. Бухгалтерія 2.0 полегшить роботу користувача в програмі.

Немає коментарів