Персональні налаштування користувача в 1С:Бухгалтерія для України 2.0

344

В 1С8:Бухгалтерія для України 2.0 для того, щоб полегшити та прискорити заповнення документів та звітів потрібно записати Персональні налаштування користувача.

Щоб змінити Персональні налаштування користувача, потрібно увійти у  інформаційну базу 1С:Бухгалтерії для України 2.0 під користувачем, для якого будуть вноситися зміни.

Знаходимо розділи Головне – Налаштування – Персональні налаштування і заповнюємо необхідні дані для оптимізації роботи відповідного користувача у інформаційній базі 1С.

Зврніть увагу на параметр  Запитувати підтвердження при завершенні програми. Дана відмітка убезпечить від випадкового закриття програми. Це важливо, коли відкрито   багато звітів і різних документів. Щоб його включити, проставляємо галочку.

Ще один корисний параметр Робоча дата. Викориситовується у випадку, коли потрібно занести у інформаційну базу 1С багато документів з датою,  яка відрізняється від поточної. Для цього знімаємо позначку навпроти Поточна дата комп’ютера і ставимо навпроти Інша дата. Вибираємо потрібну дату, яка буде автоматично заповнюватись в документах.

Натискаємо Записати і закрити, таким чином Персональні налаштування користувача будуть збережені.

Автоматичне підтягування інформації у документи та звіти з Персональних налаштувань користувача, показано в прикладі нижче на малюнку.

Таким чином, заповнення Персональних налаштувань в 1С8:Бухгалтерія для України 2.0 покращить роботу  користувача в інформаційній базі 1С.

Немає коментарів