Як перейти з 1С:Підприємство 7.7 на 8.3

3 397

Щороку користувачів 1С:Підприємство 7.7 стає все менше. Але існують організації,  які  далі продовжують працювати на старих версіяx 1С:Підприємство, не розуміючи переваг нової версії 8.3. Також більшість користувачів не уявляють як відбувається перехід з редакції 7.7 на 8.3 .

Розглянемо перехід незміненої конфігурації 1С:Підприємство 7.7 на 1С:Підприємство 8.3.Бухгалтерія (ред. 2.0)

Для апгрейду на нову платформу необхідно зробити 4 кроки:

Схема переходу 1С:Підприємство 7.7 на 8.3Важливо! При зміні платформи 1С:Підприємство переносяться тільки довідники і початкові залишки на обраний період. Не переносяться документи та регістри. Також всі зміни, які були дописані програмістом в редакції 7.7, потрібно реалізовувати практично з нуля в новій версії 8.3.

Апгрейд 

Потрібно написати заяву від імені Вашої організації (бланк заяви надається організацією, яка реєструє апгрейд) та здати реєстраційну картку версії 7.7 для того, щоб придбати 1С:Бухгалтерія 2.0 за пільговими умовами. При цьому Вам буде надана знижка в розмірі вартості старої програми, але не більше ніж 50%. Стара платформа за Вами залишиться і Ви зможете нею користуватися далі та сама програма буде знята з технічної підтримки. Якщо ж реєтраційна картка загублена, Ви не зможете отримати знижку на перехід.

Підготовка бази 1С:Підприємство 7.7 до переходу

1. Зробіть резервні копії 1С:Підприємство 7.7.

2. Оновіть конфігурацію до останнього релізу.

3. Проведіть регламентні операції закриття місяця в 1С:Підприємство 7.7.

4. Перевірте базу даних та виправте помилки (при їх наявності) через Сервіс –  Перевірка даних для переходу в Бухгалтерія 8.

5. Видаліть відмічені на видалення об’єкти.

6. Зробіть  Тестування і виправлення бази. Для цього в режимі конфігуратора відкрийте меню програми Адміністрування – Тестування і виправлення БД та натисніть кнопку Виконати.   

Встановлення

Встановіть платформу і конфігурацію Бухгалтерія 2.0 згідно інструкції:

Як самостійно встановити 1С:Підприємство 8.3

Перенесення даних з 1С:Підприємство 7.7

Відкрийте в чистій базі Бухгалтерія 2.0 розділ  Головне – Завантаження даних з 1С:Підприємство 7.7

Оберіть пункт “Завантажити дані з інформаційної бази”:

Із списку баз даних, які встановлені на вашому комп’ютері, оберіть потрібну та налаштуйте параметри для апгрейду.

Оберіть дату, на яку будуть створені документи “Введення залишків”  та проставте відмітки за необхідності:

“Довідники”

  • якщо відмітка встановлена – всі елементи довідників з 1С:Підприємство 7.7 будуть створені в версії 8.3,
  • якщо відмітка не встановлена – будуть перенесені тільки ті елементи довідників, які приймають участь в документах Введення залишків.

“Залишки на початок року” – якщо відмітка проставлена, в програмі будуть створені документи “Введення залишків” на 31 грудня попереднього року.

Після всіх налаштувать натисніть “Завантажити дані”.  Почнеться перенесення довідників та залишків з 1С:Підприємство 7.7 – це може зайняти деякий час, який залежить від об’єму даних, параметрів комп’ютера і т.д. Процес перенесення даних автоматичний і розділений на етапи: підключення до бази 1С:Підприємство, експорт, імпорт даних, проведення завантажених документів, перевірка завантаженої інформації.

У нижній частині вікна Повідомлення відобразиться інформація про завантаження даних: кількість завантажених об’єктів та перевірка підсумкових сальдо по дебету та кредиту рахунків.

Примітка. В момент експорту даних може виникнути помилка “Ошибка выгрузки данных из информационной базы 1С:Предприятия 7.7: «Компонента v7plus.dll не найдена!»  В такому випадку необхідно файл v7plus.dll перемістити в каталог з  програмою 1С:Підприємство 7.7 (папка BIN), після чого повторно запустити обробку перенесення данних.

Важливо! Після переходу потрібно звірити оборотно-сальдові відомості двох баз 1С:Підприємство 7.7 та 8.3.  Якщо є розбіжності, їх потрібно виправити. Також рекомендуємо після переносу уважно переглянути довідники “Контрагенти”, “Номенклатура” та видалити ті елементи, які не використовуються, щоб не засмічувати базу.

Це основні рекомендації по переходу з 1С:Підприємство 7.7 на 8.3. Як правило, швидкий апгрейд проходить тільки на типових конфігураціях, якщо ж конфігурація змінена чи не оновлена до останньої версії, можуть виникнути помилки при переносі даних та проведенні початкових залишків. Ці зауваження та помилки системи потрібно розглядати індивідуально.

Якщо у Вас виникли додаткові запитання по переходу, залиште заявку і ми Вам зателефонуємо.

Залишити заявку
Немає коментарів