Як перейти з 1С:Підприємство 7.7 на 8.3

463

Щороку користувачів 1С:Підприємство 7.7 стає все менше. Але існують організації,  які  далі продовжують працювати на старих версіяx 1С:Підприємство, не розуміючи переваг нової програми 8.3. Також більшість користувачів не уявляють як відбувається перехід з редакції 7.7 на 8.3 .

Якщо конфігурація 1С:Підприємство 7.7 не змінена, перехід на 1С:Підприємство. Бухгалтерія 2.0 проходить по наступній схемі:

Важливо! При зміні платформи 1С:Підприємство переносяться тільки довідники і початкові залишки на обраний період. Не переносяться документи і регістри. Також всі зміни, які були дописані програмістом в редакції 7.7, потрібно реалізовувати практично з нуля в новій версії 8.3.

Апгрейд

Потрібно написати заяву від імені Вашої організації та здати реєстраційну картку версії 7.7 для того, щоб придбати 1С:Підприємство.Бухгалтерія 2.0 за пільговими умовами. При цьому Вам буде надана знижка в розмірі вартості старої програми, але не більше ніж 50%. Стара платформа за Вами залишиться і Ви зможете нею користуватися далі, але програма буде знята з технічної підтримки. Якщо реєтраційна картка загублена, Ви не зможете отримати знижку на перехід.

Підготовка бази

1. Зробіть резервні копії 1С:Підприємство 7.7.

2. Оновіть конфігурацію до останнього релізу.

3. Проведіть регламентні операції закриття місяця в 1С:Підприємство 7.7.

4. Перевірте базу даних та виправте помилки (при їх наявності) через Сервіс –  Перевірка даних для переходу в Бухгалтерія 8.

5. Видаліть відмічені на видалення об’єкти.

6. Зробіть  Тестування і виправлення бази. Для цього в режимі конфігуратора відкрийте меню програми Адміністрування – Тестування і виправлення БД та натисніть кнопку Виконати.   

Встановлення

Встановіть платформу і конфігурацію Бухгалтерія 2.0 згідно інструкції.

Перенесення даних

Відкрийте в чистій базі Бухгалтерія 2.0 розділ  Головне – Завантаження даних з 1С:Підприємство 7.7

Оберіть пункт “Завантажити дані з інформаційної бази”.

Із списку баз даних, які встановлені на вашому комп’ютері, оберіть потрібну та налаштуйте параметри для апгрейду.

Оберіть дату, на яку будуть створені документи “Введення залишків”  та проставте відмітки за необхідності:

“Довідники” –  якщо відмітка встановлена, всі елементи довідників з 1С:Підприємство 7.7 будуть створені в версії 8.3, якщо відмітка не встановлена, будуть перенесені тільки ті елементи довідників, які приймають участь в документах Введення залишків.

“Залишки на початок року” – якщо відмітка проставлена, в програмі будуть створені документи “Ведення залишків” на 31 грудня попереднього року.

Після всіх налаштувать оберіть “Загрузить данные”.  Почнеться процес міграції з 1С:Підприємство 7.7 – це може зайняти деякий час, який залежить від об’єму даних, параметрів комп’ютера і т.д. Процес перенесення даних автоматичний і розділений на етапи: підключення до бази 1С:Підприємство, експорт, імпорт даних, перевірка завантаженої інформації.

У нижній частині вікна Повідомлення відобразиться інформація про завантаження даних: кількість завантажених об’єктів та перевірка підсумкових сальдо по дебету та кредиту рахунків.

Примітка. В момент експорту даних може виникнути помилка “Ошибка выгрузки данных из информационной базы 1С:Предприятия 7.7: «Компонента v7plus.dll не найдена!»  В такому випадку необхідно файл v7plus.dll перемістити в каталог з  програмою 1С:Підприємство 7.7 (папка BIN), після чого повторно запустити обробку перенесення данних.

Важливо! Після переходу потрібно звірити оборотно-сальдові відомості двох баз 1С:Підприємство 7.7 та 8.3.  Якщо є розбіжності, їх потрібно виправити. Також рекомендуємо після переносу уважно переглянути довідники “Контрагенти”, “Номенклатура” та видалити ті елементи, які не використовуються, щоб не засмічувати базу.

Це основні рекомендації по переходу з 1С:Підприємство 7.7 на 8.3. Як правило, швидкий апгрейд проходить тільки на типових конфігураціях 1С:Підприємство, якщо ж конфігурація змінена чи не оновлена до останньої версії, можуть виникнути помилки при переносі даних та проведенні початкових залишків. Ці зауваження та помилки системи потрібно розглядати індивідуально.

Якщо у Вас виникли додаткові запитання по переходу, залиште заявку і ми Вам зателефонуємо.

Залишити заявку
Немає коментарів