Актуальні оновлення 1С:Підприємство

Повідомляємо про випуск оновлень до типових конфігурацій 1С:Підприємство . Для того, щоб перевірити версію оновлення, відкрийте меню Довідка – Про програму.

КонфігураціяАктуальні релізи 
Бухгалтерія 1.21.2.47.1
Бухгалтерія 2.02.0.12.1
Зарплата і управління персоналом2.1.48.2
Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства1.2.47.1
Управління торговим підриємством1.2.47.2
Управління виробничим підприємством1.3.57.1

Основні зміни в конфігурації “Управління торговим підприємством”:

  • Згідно з постановою правління ФСС України від 19.07.2018 р №12 “Про затвердження Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат постраждалим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України” реалізована нова друкована форма документа “Заява-розрахунок до ФСС” та додатка до нього. Нова форма застосовується в документах з 01.10.2018 р Для коректного формування друкованих форм в документі “Нарахування за лікарняним листком” додано розрахунок загального страхового стажу та стажу за останні 12 місяців.
  • Реалізовано новий документ “Підтвердження виплат ФСС” для формування друкованої форми повідомлення про виплати за рахунок ФСС застрахованим особам. Документ може бути заповнений вручну або за даними заяви-розрахунку в ФСС. Фактичний контроль виплат і їх термінів в конфігурації не провадиться.

Основні зміни в конфігурації “Зарплата і управління персоналом” і “Управління виробничим підприємством”:

  • Постанова правління ФСС України від 19.07.2018 р №12 “Про затвердження Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат постраждалим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України”
    • Реалізована нова друкована форма документа “Заява-розрахунок до ФСС” та додатка до нього;
    • Реалізовано новий документ “Підтвердження виплат ФСС” для формування друкованої форми повідомлення про виплати за рахунок ФСС застрахованим особам.
  • Класифікатор професій і посад оновлений до останньої актуальної версії.

Основні зміни в конфігурації “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства”:

Відображені зміни законодавства відповідно до Постанови правління ФСС України від 19.07.2018 р №12 “Про затвердження Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат постраждалим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України”.

Якщо Вам потрібно оновити 1С:Підприємство, звертайтесь в ПП “Портфель” за тел. 095 (097) 333 39 23 або залиште заявку і ми Вам зателефонуємо.

*Для встановлення ліцензійних оновлень від розробника необхідно оформити інформаційно технологічний-супровід (ІТС).

Залишити заявку
Немає коментарів