Нова форма податкової накладної, розрахунку коригування та змінена декларація ПДВ з 1 березня 2017 року

Повідомляємо, що згідно Наказу Мінфіну № 276 від 23 лютого 2017 року прийнята нова редакція податкової накладної, а також змінений порядок її складання. З 01 березня 2017 року податкові накладні та розрахунки коригування до цих ПН  необхідно реєструвати за оновленою формою.

Разом з тим, 2 березня 2017 ДФС України на своєму сайті розмістила роз’яснення щодо реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування за новою формою, згідно якого ПН/РК можна буде реєструвати в ЄРПН за новою формою з 16 березня 2017 р.

Для того, щоб формувати ПН/РК в 1С та реєструвати в ЄРПН з Медок, оновіть Ваше програмне забезпечення. Актуальні версії оновлення 1С та Медок.

Також згідно цього наказу була змінена податкова декларація з ПДВ, по оновленій формі потрібно буде звітувати за березень 2017 року. При подачі звітності за попередній період (лютий 2017 року) діє старий бланк (п. 46.6 ПКУ).

Зміна податкових накладних та розрахунків коригування в програмі Медок оновлені 15 березня 2017 р.

В оновлених формах підключені довідники УКТ ЗЕД.

Вам може бути цікаво: Як заповнити податкову накладну 2017 за щоденними підсумками операцій.

Якщо Ви користувач 1С, у Вас може виникнути потреба друку розхідної накладної з полем Код товару по УКТ ЗЕД для контрагентів. З цією метою нами розроблена Зовнішня друкована форма видаткової накладної з полем УКТ ЗЕД в 1С.

rozyasnennya-dfs

 

 

Залишити коментар

avatar
wpDiscuz