Обробка для оновлення залишків товарів з BAS для MyDrop

Система обліку для постачальників і дропшипперів MyDrop (МійДроп) надає можливість оновлювати інформацію по товарним позиціям на сайті. Для роботи з платформою буде зручно синхронізувати інформацію по товарам між обліковою системою BAS та сайтом mydrop.com.ua.

Пропонуємо обробку, яка дозволяє оновлювати дані про товари в особистому кабінеті інтернет-магазину MyDrop з облікової системи BAS.

Можливості:

  • Оновлення актуальних залишків товарів та їх характеристик.
  • Створення або оновлення цін на сторінці магазину.
  • Створення, або оновлення собівартості товарів, які вивантажуються з BAS.

Схема роботи:

Для оновлення інформації про товари в BAS потрібен API ключ, який генерується на сторінці постачальника. Даний ключ потрібно вказати в обробці, вибрати каталог товару та натиснути “Вивантажити”. Надалі API ключ користувача та відбір по папці зберігається в налаштуваннях обробки.

Приклад переліку товарів в обробці, перед вивантаженням:

В результаті на сайті оновляться ціни, характеристики та залишки по вивантаженим товарам.

Примітка. Товари в MyDrop відбираються по артикулу, тому артикули на сайті та в програмі BAS повинні співпадати. У MyDrop поле характеристика є обов’язковим, тому якщо в BAS облік товарів ведеться без використання характеристик, в поле “Назва пустої характеристики” потрібно внести назву основної характеристики з сторінки товару.

Обробка підходить для всіх типових конфігурацій BAS.

Не потребує змін в конфігурації.

Вартість: 2800 грн

За детальнішою інформацією звертайтеся за тел. (050) 104 99 60 або залиште заявку нижче і ми зателефонуємо