Обмін даними між РРО та 1С:Підприємство
При продажі товарів через касовий апарат потрібно формувати податкові накладні за щоденними підсумками операцій. За відсутності достатнього рівня автоматизації всі ці ПН приходиться вносити вручну в Медок з деталізацією по кодам УКТ ЗЕД – це затратно по часу, призводить до помилок та тягне блокування ПН фіскальною службою.
Оскільки сучасні РРО можуть відправляти перелік проданих за день товарів як в ДФС так і на сервер РРО (сервер постачальника касових апаратів, через який можливий обмін даними: товари, ціни, продажі) пропонуємо імпортувати документ «Звіт про роздрібні виторги» в 1С:Підприємство, де буде автоматично створюватися податкова накладна та експортуватися в Медок для подальшої реєстрації в ЄРПН.
Подібна схема має ряд переваг:
- Спрощення процедури формування ПН.
- Ціни та товари створюються в 1С:Підприємство та централізовано заливаються в РРО.
- Здешевлення вартості місця касира- не потрібен комп’ютер з програмним забезпеченням на касі, достатньо касового апарату та сканеру штрих-кодів.
- Підключення сканеру штрих-кодів до РРО пришвидшує відпуск товарів на касі.
Що для цього потрібно:
- З’ясувати чи модель вашого касового апарату підтримує обмін даними з сервером РРО.
- Вести облік в 1С:Підприємство або придбати ліцензію на програму.
- Придбати ліцензію сервера РРО – одноразова плата складає близько 1200 грн. за кожен касовий апарат (сума може змінюватися в залежності від моделі РРО).
- Замовити налаштування обміну касового апарата з 1С:Підприємство (через касовий сервер) – 1470 грн. за 1 касовий апарат.
- Якщо касовий апарат та комп’ютер, на якому встановлено 1С:Підприємство, знаходяться в різних локальних мережах, РРО має бути підключений до мережі інтернет з використанням статичної ІР-адреси.
Спробувати
Немає коментарів