Обмін даними між BAS/1С:Підприємство та Нова пошта

Пропонуємо обробку для інтеграції BAS чи 1С:Підприємство з сервісом доставки Нова Пошта, що дозволить автоматично формувати та друкувати Експрес-накладні з документів “Замовлення покупцю” чи “Видаткова накладна”, відслідковувати статус замовлення та зберігати всю інформацію в 1С:Підприємство.

Можливості:

1. Обробка дозволяє безпосередньо з документів “Замовлення покупця” чи “Видаткова накладна” формувати Експрес-накладну на відправку товару через сервіс доставки Нова Пошта. При цьому після реєстрації Експрес-накладної номер ЕН записується в документ, на підставі якого була створена дана ЕН.

2. Для оновлення статусів Експрес-накладних та довідників реалізовані регламентні завдання, з можливістю налаштування їх розкладу.

3. Дані відправника та API ключ (його можна отримати в особистому кабінеті Нова Пошта) вносяться разово на початку роботи. Всі необхідні довідники імпортуються обробкою на початку роботи та оновлюються за допомогою регламентних завдань.

4. З реєстру Видаткових накладних можна розраховувати вартість та термін доставки, роздрукувати Експрес накладну.

Отже, розробка дозволяє значно скоротити час на формування Експрес-накладних та відслідковувати їх статуси.

Підходить для наступних конфігурацій:

  • 1C:Підприємство. Управління торговим підприємством
  • 1С:Підприємство. Управління невеликою фірмою;
  • BAS Управління торгівлею;
  • BAS Комплексне управління підприємством
  • BAS ERP

Для керованих форм обробка реалізована як розширення, що дозволяє не змінювати типову конфігурацію.

Вартість: 3400 грн.

За детальнішою інформацією звертайтеся у відділ продажу ПП “Портфель” за тел. (050) 104 99 60 або залиште заявку нижче і ми зателефонуємо

Немає коментарів