Нові рахунки у стандарті IBAN в 1С:Підприємство

З 13 січня 2020 року, відповідно до постанов Національного Банку України № 162 від 28 грудня 2018 року та № 41 від 22 лютого 2019 року, всі розрахунки в Україні здійснюються лише з використанням банківського рахунку у міжнародному форматі IBAN.

Для України IBAN складається із 29 літерно-цифрових символів: коду країни, контрольного розряду, коду банку та номера рахунку.

Для використання нового формату у програмних продуктах 1С:Підприємство необхідно:

  1. Оновити конфігурацію до актуальної версії (для конфігурації Бухгалтерія це версія 2.0.17.2)
  2. Змінити номери рахунків у довідниках Вашої організації та контрагентів.

Зверніть увагу! У зв’язку з припиненням підтримки, в редакції Бухгалтерія 1.2 не реалізована можливість використання номерів банківських рахунків у форматі IBAN. Для оновлення потрібно здійснити перехід на редакцію 2.0. Детальніше

У результаті Ви зможете використовувати новий формат рахунків в 1С:Підприємство та друкувати документи з актуальними банківськими реквізитами.

Оновлення стосуються також формування банківських виписок, так як розрахункові рахунки контрагентів змінюються до нового формату. Їх необхідно змінити вручну або завантажити разом з платіжними дорученнями за допомогою обробки імпорту даних з клієнт-банку в 1С:Підприємство.

Якщо Вам потрібно оновити 1С:Підприємство чи обробку для клієнт-банку, звертайтесь в ПП “Портфель” за тел. (050) 104 99 60 або залиште заявку і ми Вам зателефонуємо.

Заявка на оновлення
Немає коментарів