Налаштування доплати за вислугу років в UA-Бюджет

Для вірного розрахунку надбавки за вислугу років в програмі “UA-Бюджет” необхідно заповнити інформацію про стаж кожного із співробітників, хто претендує на отримання такої доплати, та шкалу відповідності стажу співробітника до відсотку доплати за даний стаж.

Для встановлення стажу кожного конкретного співробітника необхідно відкрити картку фізичної особи (Кадри – Фізичні особи) та натиснути на посилання Трудова діяльність.

Далі у розділі відомості про стаж додаємо Стаж на надбавку за вислугу років і зазначаємо кількість років, місяців, діб та дату відліку (дату, на яку введений стаж був актуальним).

Для внесення шкали відповідності стажу до відсотка доплати за такий стаж переходимо в довідник Показники розрахунку зарплати (Налаштування (Зарплата) – Показники розрахунку зарплати) та відкриваємо показник Процент надбавки за вислугу років.

У пункті Вид стажу вибираємо Стаж на надбавку за вислугу років, в таблиці у колонку Стаж, міс. вносимо діапазон стажу в місяцях та відповідний відсоток доплати в колонку «Значення показника».

В результаті отримаємо готову шкалу відповідності стажу до % доплати. Натискаємо Записати та закрити.

Для налаштування складових суми, яка буде використовуватися при розрахунку доплати за стаж, необхідно перейти до нарахування Надбавка за вислугу років в розділі Налаштування (Зарплата) – Нарахування – Надбавка за вислугу років.

Відкривши нарахування, переходимо у вкладку Розрахунок бази і в розділі Базові нарахування з допомогою кнопки Підбір додаємо усі необхідні нарахування.

В результаті, після проведених налаштувань та призначення доплати Надбавка за вислугу років необхідним співробітникам, під час розрахунку зарплати буде виконуватися і розрахунок Надбавки за вислугу років.

Таким чином, в UA-Бюджет можна налаштувати розрахунок надбавки за вислугу років для кожного співробітника установи.

Немає коментарів

Коментувати