Курси 1С:Підприємство у Чернівцях від офіційного представника – це гарантія якості Вашого навчання.

Наші переваги

Навчання сертифікованими викладачами: курси проводять викладачі, які успішно склали іспити на право викладання того чи іншого курсу та отримали відповідний сертифікат.

Кожен слухач забезпечується підручником –конспектом: це дає можливість  додатково навчатись та підготуватися до занять вдома, а, отже, дозволяє швидше засвоїти матеріал (підручники входять в вартість курсу).

Гарантована якість навчання:  навчання проводиться на оновлених версіях програм, а інформація про проходження курсів потрапляє в загальну базу– усе офіційно і сертифіковано.

Найоптимальніша вартість курсів 1С:Підприємство у Чернівцях: доступне навчання з гарантовано високою якістю; надаються знижки для груп осіб (від трьох), наших клієнтів, існує ряд інших бонусних програм.

Кожен слухач отримує  сертифікат єдиного зразка  про закінчення курсів, що високо ціниться серед працедавців.

Сертифікований курс «Використання прикладного рішення 1С:Підприємство. Бухгалтерія» розрахований на фахівців, що володіють базовими знаннями бухгалтерського та податкового обліку.

Серед  слухачів курсу  багато  користувачів старої версії 1С:Підприємство 7.7, студентів  та випускників навчальних закладів економіко-бухгалтерського спрямування,  яким знання нової версії   “1С:Підприємство. Бухгалтерія” необхідне для роботи.

Кваліфіковані викладачі допоможуть  освоїти функціонал програми, зрозуміти основні принципи її використання та закріпити навики роботи з нею.

Усі  слухачі курсу безкоштовно забезпечуються підручниками.

Розклад занять:
Дні тижня: понеділок/середа або вівторок/четвер
Тривалість та час занять: 10 занять по 3 год. (40 академічних годин), початок в 18:00
Вартість: 1800 грн

Записатись на курси