Коротко про податкові накладні 2017 за щоденними підсумками операцій

Згідно п. 8 та п.12 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 N 1307, при формуванні податкової накладної по щоденним підсумкам операцій потрібно:

  • у верхній лівій частині проставити помітку “X” та зазначити тип причини “11”,
  • у рядку “Особа (платник податку) – покупець” вказати “Неплатник”,
  • у рядку “Індивідуальний податковий номер покупця” відобразити умовний Індивідуальний податковий номер “100000000000”.

Згідно з постановою КМУ N 199 від 18/02/2002р. Z-звіт містить підсумки розрахункових операцій по проданих товарах чи наданих послугах в деталізації кожного запрограмованого коду товару чи послуги по найменуванню та реалізованій кількості. Тому необхідно в податковій накладній в графі “Номенклатура постачання товарів/послуг продавця” товари/послуги згрупувати по певному коду товару згідно з УКТ ЗЕД / коду ДКПП. При чому графи 4, 5, 6 та 7 не заповнювати.

При складанні податкової накладної для операцій, що оподатковуються ПДВ, у графі 10 відображається загальний обсяг постачання (база оподаткування) товарів/послуг без урахування ПДВ.

Приклад заповнення податкової накладної 2017 за щоденними підсумками операцій:

Приклад заповнення ПН за щоденними підсумками

Найбільш поширені запитання по електронному адмініструванню ПДВ читайте в розділі Питання-відповіді.

Якщо Ви користувач 1С, у Вас може виникнути потреба друку розхідної накладної з полем Код товару по УКТ ЗЕД для контрагентів. З цією метою нами розроблена Зовнішня друкована форма видаткової накладної з полем УКТ ЗЕД в 1С.

Залишити коментар

avatar
wpDiscuz