У ПРОГРАМІ ОНЛАЙН-СЕМІНАРУ:

1. З 23 травня набув чинності Закон України № 466 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (раніше законопроект №1210). Під час онлайн-семінару розглянемо зміни, про які необхідно знати в першу чергу.

2. Фінансова звітність: перевіряємо категорію підприємства у 2020 році. Нове роз’яснення від МФУ. Нові строки оприлюднення фінансової звітності за 2019 рік.

3. Пільга з ПДВ на антивірусні товари. Як правильно застосувати.

4. Дата виникнення податкових зобов’язань з постачання послуг. Важливі роз’яснення МФУ та ДПСУ.

5. Зміни щодо обсягів доходу фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб на єдиному податку. Звільнення від сплати єдиного податку та ЄСВ.

6. Зміни до Кодексу Законів про працю.

7. Допомога по частковому безробіттю на період карантину. Порядок надання, відображення в обліку.

8. Нові правила фінансового моніторингу. Суб’єкти первинного фінансового моніторингу. Контроль зі сторони банківських установ.

9. НОВЕ!!! Податкові карантинні пільги. 13 травня 2020 року ВРУ прийняла ще один «карантинний» Закон! Нове про пільги для ФОПів, перевірки, штрафи, ЄСВ.

10. Важливі карантинні питання:

  • простій на підприємстві: ПДВ, амортизація основних засобів, загально виробничі витрати (в т.ч. при зменшенні обсягів виробництва);
  • дешева оренда і ПДВ. Звільнення орендарів від сплати за оренду на час карантину;
  • списання безнадійної заборгованості;
  • звільнення від штрафних санкцій.

11 …відповіді на питання, актуальні на день проведення онлайн-семінару.

Онлайн-семінар відбудеться: 26 травня 2020 року з 10:00 до 12:00

Вартість участі: для користувачів компанії “Портфель” – 180 грн. (для кожного другого учасника – 120 грн.), для  інших учасників – 280 грн.

Кожному учаснику надається презентація та конспект онлайн-семінару.

Для отримання рахунку та інформації щодо реєстрації на онлайн-семінар звертайтесь за тел. (050) 104 99 60 або заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо

Немає коментарів