Компанія «Портфель» стала офіційним партнером ProZorro

Компанія «Портфель» стала офіційним партнером електронного майданчика Держзакупівлі.онлайн в системі публічних електронних закупівель ProZorro.

Фахівці відзначають, що впровадження системи ProZorro спроможне повернути довіру та зацікавленість приватних підприємців до державних закупівель. Це буде сприяти розвитку бізнесу, а отже і держави в цілому, завдяки тісній взаємодії приватних і державних установ.

 

Електронний майданчик «Держзакупівлі. Онлайн» є акредитованим по найвищому рівні членом електронної системи закупівель ProZorro створеної з ініціативи громадських організацій, підприємців, державних органів та комерційних майданчиків. Головна мета такої системи – організація прозорого і ефективного витрачання державних коштів, боротьба з корупцією, розширення кола постачальників.

 

Основні цілі системи ProZorro:

  • Прозорий тендерний процес
  • Простота і легкість застосування процедур держзакупівлі
  • Перехід на електронний документообіг
  • Повна і детальна звітність всіх держзакупівель
  • Боротьба з корупцією

 

ProZorro складається з центральної бази даних з історією про всі державні торги, заявок на участь у держзакупівлях і підключення до неї торговельних майданчиків.

 

Електронний формат системи дозволяє брати участь у тендерах кожній компанії, в якої є відповідний товар чи в змозі надавати певні послуги державним установам. Доступ до торгів у системі є дуже простим і доступним з будь-якої точки, де є комп’ютер  і Інтернет.

 

Наша команда спеціалістів зможе допомогти Вам навчитись працювати в системі електронних закупівель. Ми проведемо ряд навчальних заходів в регіонах, щоб розповісти Вам більше про систему Prozorro та Закон “Про публічні закупівлі”

Залишити коментар

avatar
wpDiscuz