Коди УКТ ЗЕД в податковій накладній з 01.01.2017

З 01 січня 2017 р. платникам ПДВ згідно пп. «і» п.201.1  ПКУ  для будь-яких товарів треба вказувати код згідно з УКТ ЗЕД, при цьому, якщо товари підакцизні або ввезені на митну територію України, то код вказується повністю, а для решти товарів – перші 4 цифри відповідного коду. Для послуг теж можна вказувати перші 4 цифри коду згідно з Державним класифікатором продукції та послуг

Податкові Накладні (ПН) / Розрахунки Коригування (РК) сформовані за грудень 2016 р., реєструються за старим алгоритмом. Тобто коди УКТ ЗЕД та ДКПП вказувати в графі 3 Розділу Б «Код товару згідно з УКТЗЕД». Для послуг комірка буде порожня, тому що згідно електронних схем документів ПН / РК JF1201008, JF1201208, опублікованих на офіційному сайті ДФС, внесення кодів послуг не передбачено структурою.

В ПН / РК сформованих в січні 2017 р. необхідно вказувати коди УКТЗЕД та ДКПП. Наразі можливості вказувати код ДКПП або 4-х значний код УКТЗЕД у платників немає. ДФСУ розробляє ПН / РК з поділом графи 3 Розділу Б «Код товару згідно з УКТЗЕД» на графу 3 «Код» з розподілом на графи 3.1 «товари згідно з УКТ ЗЕД» і 3.2 «послуги згідно з ДКПП»

Повідомляємо, що 1 березня 2017 р. затверджена нова форма податкової накладної та розрахунку коригування.

Вам може бути цікаво: Як заповнити податкову накладну 2017 за щоденними підсумками операцій

На 2017 р. року з цього приводу встановили мораторій на застосування штрафних санкцій за «кодові» помилки (п. 351 підрозд. 2 розд. ХХ ПКУ). Тому до 31 грудня 2017 року штрафні санкції згідно п. 1201.3 ПКУ за помилки, допущені при вказуванні коду товару (згідно з УКТЗЕД) та / або коду послуги (згідно з Класифікатором послуг), не застосовуються.

Уточнення тут: Коди послуг та УКТ ЗЕД в податковій накладній з 01 січня 2017

Найпоширеніші запитання по електронному адмініструванню ПДВ читайте в розділі Питання-відповіді

Якщо Ви користувач 1С, у Вас може виникнути потреба друку розхідної накладної з полем Код товару по УКТ ЗЕД для контрагентів. З цією метою нами розроблена Зовнішня друкована форма видаткової накладної з полем УКТ ЗЕД в 1С.

pn

 

Залишити коментар

avatar
wpDiscuz