Обмін даними між BAS/1С:Підприємство та поштомаркетом Justin

Завдяки розміщенню відділень у ключових супермаркетах та співпраці з провідними маркетплейсами, все більшої популярності набирає поштомаркет Justin. Поштомаркет надає протокол АРІ, що дозволяє експортувати дані з сервісу доставки в 1С:Підприємство.
Пропонуємо обробку, що дозволить автоматично створювати Експрес-накладні безпосередньо з документу “Замовлення покупця”, відслідковувати статус замовлення та зберігати всю інформацію в BAS чи 1С:Підприємство.

Можливості:

1. При формуванні документу  “Замовлення покупця” на закладці Доставка додана можливість вносити габарити товару, оголошену цінність та формувати Експрес-накладну. При цьому під час реєстрації ЕН в документ “Замовлення покупця” записується трек-номер ТТН.

2. Для оновлення статусів замовлень реалізовано регламентне завдання, з можливістю налаштування його розкладу.

3. Дані відправника та статичний API ключ (його можна отримати звернувшись до технічної підтримки Justin) вносяться разово на початку роботи. Довідники Області, Міста, Вулиці, Відділення імпортуються обробкою на початку роботи з бази Justin.


Отже, дана розробка дозволяє інтернет-магазину оптимізувати роботу операторів по формуванню ТТН та синхронізації статусів відправки замовлень.

Підходить для наступних конфігурацій:

  • 1C:Підприємство. Управління торговим підприємством
  • 1С:Підприємство. Управління невеликою фірмою;
  • BAS Управління торгівлею;
  • BAS Комплексне управління підприємством
  • BAS ERP

Для керованих форм обробка реалізована як розширення, що дозволяє не змінювати типову конфігурацію.

Вартість: 3400 грн

За детальнішою інформацією звертайтеся у відділ продажу ПП “Портфель” за тел. (050) 104 99 60 або залиште заявку нижче і ми зателефонуємо

Немає коментарів