Інформуємо клієнтів 1С про продовження супроводу (ІТС)

logo

Шановні користувачі програми 1С:Підприємство! Інформуємо Вас, що Указ Президента України №133 / 2017 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” стосується тільки окремих юридичних та фізичних осіб.

Програма 1С:Підприємство повністю працездатна, клієнти, які вже використовують програмний продукт, будуть і далі отримувати оновлення, пов’язані із зміною законодавства та технічну підтримку. В Україні працює близько 500 компаній-франчайзі, які супроводжують програму 1С8:Підприємство, серед яких в санкційний список потрапили лише декілька, тому інформаційно-технічний супровід буде здійснюватись в штатному режимі.

Згідно Указу Президента України №133 / 2017  програмне забезпечення 1С не є об’єктом санкцій, його використання не заборонено. Компанія “Портфель” продовжує надавати послуги клієнтам згідно укладених договорів. Фактично, в нашій роботі нічого не змінюється.

На даний момент в Україні нараховується по різним оцінкам 350-500 тисяч компаній, які користуються 1С. При цьому розробкою, продажем і впровадженням конфігурацій для України займаються виключно українські компанії і ніяких оплат на користь російського правовласника вони не проводять.

Служба безпеки України не планує вилучати у приватних структур програму “1С”, яка потрапила під санкції, про це повідомила заступник начальника департаменту контррозвідувального захисту у сфері інформаційної безпеки СБУ Юлія Лапутіна, передає “Інтерфакс-Україна”.

“СБУ, насправді, не має ніяких питань до приватного сектора, який працює на законних підставах і стосовно 1С ніхто ні до кого приходити не буде. Крім того, такі візити виглядали б абсурдним: ми мали б до кожного з’явитися, такого не буде, буде повністю дотриманий закон”, – заявила вона.

По відношенню до державних підприємств, то Лапутіна прокоментувала наступне: “Цей фіскальний рік ми завершуємо в діючому режимі, тому що пройшли тендери. В наступному фіскальному році ця компанія (“1С” – ред.) не зможе брати участь у тендерах і відповідно працювати на цьому ринку”.

 

 

Немає коментарів