Як додати користувача в 1С:Підприємство. Бухгалтерія 2.0

4 845

При першому запуску 1С:Підприємство. Бухгалтерія 2.0 користувачі відсутні. Їх можна створити по інструкції, яка описана нижче. Перший користувач буде створений з правами адміністратора.

Розглянемо приклад створення користувача з правами головного бухгалтера та адміністратора.

Відкрийте розділ АдмініструванняНастройки користувачів і прав, натисність Cтворити та заповніть поля згідно прикладу нижче. Пароль на відкриття бази не є обов’язковим, встановлюється за потреби. Якщо зняти галочку Показувати в списку вибору, Ви зможете відкрити базу лише набравши ім’я для входу на клавіатурі, зазвичай це налаштування використовується адміністратором. Після запису користувача перейдіть на закладку Права доступу  і оберіть профіль користувача (Адміністратор, Бухгалтер, Головний бухгалтер, Тільки перегляд) та натисніть Записати.

Окрім того, переглянути доданих користувачів та їхні ролі можна через Конфігуратор 1С:Підприємство в меню Адміністрування – Користувачі, закладка Інші. Галочками відмічені доступні ролі користувача. Зверніть увагу!  Зміна ролі, додавання або відміна її  в конфігураторі може призвести до того, що відповідний користувач, у налаштуваннях якого відбуваються зміни, не зможе увійти в інформаційну базу.

Таким чином можна створити користувача у інформаційній базі 1С:Підприємство. Бухгалтерія 2.0 і налаштувати права доступу для нього.

Немає коментарів