Формування звіту 1ДФ в 1С:Підприємство. Бухгалтерія 2.0

553

Програмне забезпечення “1С:Підприємство. Бухгалтерія” редакція 2.0 дозволяє автоматично формувати регламентовану звітність на основі даних, що були попередньо внесені у програму в процесі ведення обліку. У тому числі це регламентована форма 1ДФ «Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку».

Згідно чинного законодавства у формі 1ДФ окрім даних по співробітниках підприємства, необхідно вносити дані про виплати на користь фізичних осіб – підприємців (ФОП). Для цього в конфігурації передбачено документ Відображення взаєморозрахунків з контрагентами в 1-ДФ (Зарплата і кадри – ПДФО – Відображення взаєморозрахунків з контрагентами в 1-ДФ).

При створенні документу Відображення взаєморозрахунків з контрагентами в 1-ДФ спочатку вказуємо Період нарахування (за який квартал буде формуватися інформація у цьому документі) та натискаємо кнопку Заповнити – По оплаті (для формування даних по виплатах на користь ФОП). Дату документу встановіть кінцем кварталу, за який має потрапити інформація до форми 1ДФ.

Для безпосереднього формування звіту 1ДФ у програмі відкрийте обробку Регламентована звітність (Звіти – Регламентована звітність – Регламентовані звіти вбудовані).

У вікні обробки Регламентована звітність у колонці Найменування знайдіть необхідну форму звіту та натисніть клавішу Створити звіт.

На наступному етапі вкажіть за який квартал буде формуватися звіт та натисніть кнопку Відкрити. Для заповнення звіту на основі даних, що були попередньо внесені у програму, натисніть Заповнити.

Для подачі звітності до контролюючих органів у електронній формі після заповнення звіту можна зберегти його у файл з розширенням .xml. Для цього натисніть кнопку Вивантаження – Вивантажити в XML.

Таким чином, можна сформувати звіт 1ДФ в “Бухгалтерія” ред. 2.0 та вивантажити його в формат .xml для подальшого імпорту в M.E.Doc.

Примітка. При формуванні звітності 1ДФ вкрай важливою є коректність ідентифікаційних номерів фізичних осіб. Для того, щоб уникнути помилок в звітах, скористайтесь обробкою перевірки ІПН для “1С:Підприємство”.

Немає коментарів