Найпопулярніші електронні сервіси для підприємців та фізичних осіб

14 561

Трендом нашого часу є д1476102985_internet-polzovatelоступність та відкритість інформації, а також можливість не відриваючись від комп’ютера  отримати всі необхідні документи для фізичних осіб чи підприємницької діяльності. На сьогодні в Україні найчастіше використовуються наступні сервіси:

Електронна реєстрація ФОП чи юридичної організації – маючи ЕЦП можна віддалено зареєструвати підприємця чи юридичну організацію без відвідування державного реєстратора.

Безкоштовний запит на отримання інформації щодо підприємців та юридичних осіб  –  по коду ЄДРПОУ чи назві організації можна отримати всю відкриту інформацію по даній установі. При певній кількості запитів система просить ввести так звану «капчу», що є достатньо незручно. Цю ж інформацію Ви можете отримати з нашого сайту без будь-яких обмежень.

Єдиний державний реєстр судових рішень –  – дозволяє отримати будь-яке судове рішення знаючи критерії пошуку. В тому числі можна дізнатися про порушення справи про банкрутство стосовно ваших контрагентів. Швидко і зручно отримати інформацію про стан контрагента (зареєстрований, порушено справу про банкрутство чи оголошений банкрутом) можна у нас на сайті.

Електронний кабінет платників податків ДФСтут можна отримати дані по платникам єдиного податку, ПДВ, а також перевірити чи має організація заборгованість по податкам. При певній кількості запитів система просить ввести так звану «капчу», що є достатньо незручно. Реєстраційні дані Вашого контрагента Ви можете отримати з нашого сайту без будь-яких обмежень.

Портал державної реєстрації актів цивільного стану  – дозволяє швидко та без черг подати заяву на шлюб, розлучення, народження дитини чи зміни прізвища.

Веб ресурс з питань геодезії, картографії та кадастру – дозволить отримати витяги з державного земельного кадастру та технічної документації про земельну ділянку та грошову оцінку, а також відомості про право власності на земельну ділянку

Сайт петицій   надає можливість  створити чи підтримати звернення громадян до президента України. Реєстрація можлива за наявністю електронної пошти, а сама петиція розглядається Президентом при умові  підтримки громадян у кількості 25 тисяч підписів протягом трьох місяців.

Активно розвивається портал державних послуг IGov, який дозволяє отримати широкий спектр адміністративних послуг в регіоні: від персональних документів (паспорт, свідоцтво про народження) до реєстрації авто та нерухомості. На даний момент сервіс діє тільки в деяких регіонах, але географія швидко розширюється.

Електронні сервіси, в яких реалізована підтримка сертифікатів АЦСК “Україна” тут.

Для контролю використання коштів державними установами реалізовано наступні ресурси:

Державний портал Є-дата  на якому публікується інформація про використання державних коштів на виконання Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» від 11.02.2015 р. № 183-VIII.  На сьогодні сайт працює в тестовому режимі. Нагадаємо, для розміщення інформації на порталі необхідно наявність ЕЦП конвертовані у формат key6.dat

Пошуково-аналітична система 007 – портал побудований на відкритих даних про використання бюджетних коштів. Специфіка ресурсу у візуальному представленні великої кількості інформації .

Сайт публічних закупівель Прозорро –  – ресурс на якому можна зареєструватися, прийняти участь в тендері або проконтролювати використання бюджетних коштів на конкретних договорах. Зручна аналітична звітність знаходиться тут .

Також створені сервіси для масового моніторингу контрагентів

Продукт компанії Ліга «Contr Agent» – який дозволяє моніторити бізнес – партнерів на зміни в установчій діяльності чи судових позовах. Вся інформація може відображатися у вигляді графічних зв’язків по пов’язаних особах чи адресах реєстрації підприємств.

Моніторинг Контрагентів від Iplex –  можна щоденно перевіряти своїх контрагентів на банкрутсво, реорганізацію, зміну ревізитів чи порушення судових позовів. Працює без обмежень та відображає зв’язки по судових рішеннях

Однією з необхідних умов в взаємодії з вказаними сервісами послуг є ідентифікація особи, а для цього необхідно отримати ЕЦП.

Для того, щоб перевірити Вашого контрагента на головній сторінці  нашого сайту просто внесіть код ЄДРПОУ, якщо ж потрібно розшифрувати ІПН – ідентифікаційний код.

Перевірити контрагента по ЄДРПОУ

Немає коментарів