ДФС тестує E-Receipt – систему для реєстрації електронних чеків

Державна фіскальна служба України надала для тестування інформаційну систему для онлайн-реєстрації розрахункових операцій E-Receipt, яка дозволить онлайн-реєстрацію пристроїв без подання в контролюючі органи паперових документів і без абонентської плати за користування.

Електронний чек генерується, реєструється в системі ДФС і доповнюється QR-кодом, після чого буде передаватися на пристрій.

Інформація про фіскальний номер чека і його QR-код зберігається в E-Receipt і буде доступна для перегляду в електронному кабінеті як платником податків, так і покупцем.

Для тестування пропонується безкоштовне клієнтське програмне забезпечення для ОС  Windows та Android, що розміщене за посиланням. В розробці – ПЗ для операційної системи IOS.

Для реєстрації кас та касирів у приватній частині Електронного кабінету створено електронний сервіс «Експериментальний проект РРО». Даний сервіс надає можливість платникам обрати із запропонованого списку господарську одиницю, де розміщено касу, пілотний проект, у якому вона візьме участь, та зареєструвати в режимі он-лайн касу та касирів.

Для того, щоб розпочати роботу з касою необхідно відкрити зміну, заповнити довідник номенклатури (інструкція)  та сформувати електронний чек.

Сервіс, який дозволить покупцеві товарів (послуг) шукати та переглядати фіскальний  касовий чек,  розміщений у відкритій частині  Електронного кабінету, доступ до якої відкритий в режимі реального часу (24/7/365) без ідентифікації особи за посиланням. Для пошуку та перегляду фіскального касового чеку необхідно ввести: фіскальний номер РРО дату та час видачі чеку (для традиційних РРО).

Джерело: ДФС

Компанія “Портфель” приймає участь в пілотному проекті ДФС та розробляє інтеграцію нового сервісу від ДФС з 1С:Підприємство та додатком для мобільної торгівлі SmartFOP. Після запуску в промислову експлуатацію електронного чеку ми презентуємо комплексне рішення для торгівлі з використанням E-Receipt. Якщо Ви плануєте замінити апаратні касові апарати на обмін електронними фіскальними чеками з Вашою 1С:Підприємство залиште заявку.

Залишити заявку
Немає коментарів