Оновлені актуальні питання – відповіді по програмі Медок

1. Чи можна працювати в програмі «M.E.Doc»? Чи реєструються ПН/ РК через програму? Чи є можливість подавати звіти до контролюючих органів?  Так, в програмі можна працювати. На даний момент ви можете реєструвати ПН/РК та подавати звіти до контролюючих органів. Ми також рекомендуємо використовувати версію програми 10.01.190.

2. Де взяти дистрибутив 10.01.190 до комп’ютерної програми «M.E.Doc»? Ви можете скачати з нашого сайту 

3. Як обмінюватись первинними документами з контрагентами? Для обміну всіма первинними документами (актами, рахунками, податковими накладними тощо) в електронному вигляді зі своїми контрагентами, виконайте наступне: Увійдіть у розділ «Адміністрування – Параметри системи – Документообіг», поставте позначку в полі «Використовувати тільки гарантовану доставку», натисніть кнопку «Перевірити з’єднання» та оберіть «Застосувати».

4.Чому довго не надходять квитанції про реєстрацію ПН/РК? З понедiлка, 03 липня, запрацювала електронна система управління ризиками при адмініструванні ПДВ, яка автоматично буде зупиняти реєстрацію ризиками податкових накладних. Cистема передбачає відправку квитанцій коритувачам з затримкою приблизно у 5 годин.

4.1. Що робити? Надходить квитанція, що податкова накладна з таким номером вже зареєстрована?

Вам необхідно виконати наступне:

 1. Відкрийте будь-яку вихідну податкову накладну.
 2. Оберіть Файл – Показати бланк.
 3. Оберіть Файл – Властивості.
 4. У відкритому вікні перейдіть у вкладку Додатково, оберіть місяць та у стовбцях Початок інтервалу та Кінець інтервалу вкажіть значення, наприклад 1000 та 2000.
 5. Натисніть кнопку “Зберегти” та відправте ПН на реєстрацію

4.2. Як підтягнути в “M.E.Doc” зареєстровані видані/отримані ПН?

Зробити це можливо двома способами:

 1. Скористайтеся функцією Звірка документів з ЄРПН, що знаходиться у модулі Первинний документ.
  Переглянути відеоінструкцію можна за посиланням.
 2. Можна відправляти окремі запити через Довідка державних органів – Інформаційна довідка.

4.3 Як подати документи для розблокування ПН/РК в Медок та детально про систему моніторингу відповідності податкових накладних/ розрахунків коригування Критеріям оцінки (СМ КОР) читайте за посиланням.

5.Чи працюють сертифікати АЦСК «Україна» в інших веб-сервісах та програмах? Чи потрібно отримувати нові сертифікати АЦСК «Україна»? АЦСК «Україна» працює у звичайному режимі, якщо у Вас збереглися секретні ключі, можна продовжити свою роботу з електронними документами, але якщо ви постраждали від атаки та втратили ключі, ми пропонуємо перевидати їх БЕЗКОШТОВНО на попередній термін дії.

5.1. Як завантажити сертифікати ЕЦП в програму M.E.Doc автоматично?

Для завантаження сертифікатів ЕЦП виконайте наступне:

 1. Увійдіть у розділ Адміністрування – Сертифікати – Встановлені сертифікати
 2. Натисніть кнопку «Завантажити з Інтернету»
 3. Сертифікати автоматично з’являться у вкладці Встановлені сертифікати та програма відразу запропонує налаштувати комплект підпису документів. Із випадаючого переліку оберіть відповідальних осіб.

Ознайомтесь з відеоінструкцією по завантаженню сертифікатів.
Відправити Договір про визнання електронних документів.
Відправити Повідомлення про реєстрацію електронного цифрового підпису.

5.2. Як завантажити сертифікати ЕЦП в програму M.E.Doc вручну?

Для завантаження сертифікатів ЕЦП виконайте наступне:

 1. Увійдіть у розділ Адміністрування – Сертифікати – Встановлені сертифікати.
 2. Оберіть Додати запис (або Ctrl+I) на панелі інструментів. У відкритому вікні вкажіть шлях до каталогу, де зберігаються файли сертифікатів, які позначені піктограмою  та мають розширення файлу *.crt. Оберіть потрібний сертифікат (або декілька сертифікатів) та натисніть кнопку «Відкрити».
 3. Сертифікати автоматично з’являться у вкладці Встановлені сертифікати та програма відразу запропонує налаштувати комплект підпису документів. Із переліку, що випадає, оберіть відповідальних осіб.

Ознайомтесь з відеоінструкцією по завантаженню сертифікатів.
Відправити Договір про визнання електронних документів.
Відправити Повідомлення про реєстрацію електронного цифрового підпису.

6.Як можна заблокувати сертифікати АЦСК «Україна»? Якщо ви знаєте парольний діалог, ви можете зателефонувати за номером 096-102-37-66 (цілодобово). Якщо ви НЕ ЗНАЄТЕ парольний діалог, ознайомтесь з детальним порядком блокування/скасування за посиланням.

7.Коли буде працювати веб-сервіс «СОТА»? Сервери веб-сервісу були вилученні співробітниками Кіберполіції. Наразі ми докладаємо усіх зусиль для відновлення роботи веб-сервісу СОТА.

8.Ви гарантуєте, що ваше оновлення не містить вірусів? Наразі ми рекомендуємо використовувати версію 10.01.190. В підтвердження того надаємо скриншоти висновку сканування оновлення програми «M.E.Doc» до версії 10.01.190

jasdhjads

avast_2

asdad

9. Якщо мій ПК був заражений, що робити? Вам необхідно виконати наступне:

1. Зверніться до вашого системного адміністратора для того щоб перевстановити операційну систему.
2. Виконайте рекомендації надані фахівцями Служби безпеки України 
3. Встановіть програму Медок версії 10.01.190. Відновіться з резервної копії за наявності.
4. Отримайте код доступу до програми відправивши лист на електронну пошту koddostupumedoc@gmail.com, вказавши код ЄДРПОУ та свою електронну адресу.
5. Переконайтеся у наявності секретних ключів та сертифікатів. Якщо у вас збереглися секретні ключі, ви можете продовжити свою роботу з електронними документами, але, якщо ви постраждали від атаки та втратили ключі, ми пропонуємо перевидати їх БЕЗКОШТОВНО в будь-якому регіональному представництві АЦСК «Україна».
6. Реєструйте ПН/РК та відправляйте звіти до контролюючих органів.

Залишити коментар

avatar
wpDiscuz