Курси 1С


Курси 1С у Чернівцях від офіційного представника, розроблені провідними методистами компанії 1С – це гарантія якості Вашого навчання.

Наші переваги

Навчання сертифікованими викладачами: курси проводять викладачі, які успішно склали іспити на право викладання того чи іншого курсу та отримали відповідний сертифікат компанії «1С» .

Кожен слухач забезпечується підручником –конспектом: це дає можливість  додатково навчатись та підготуватися до занять вдома, а, отже, дозволяє швидше засвоїти матеріал (підручники входять в вартість курсу).

Гарантована якість навчання:  навчання проводиться на найновіших оновлених версіях програм, а інформація про проходження курсів потрапляє у базу 1С – усе офіційно і сертифіковано.

Найоптимальніша вартість курсів 1С у Чернівцях: доступне навчання з гарантовано високою якістю; надаються знижки для груп осіб (від трьох), наших клієнтів, існує ряд інших бонусних програм.

Кожен слухач отримує  сертифікат 1С  єдиного зразка  про закінчення курсів, що високо ціниться серед працедавців  (сертифікат номерний та зареєстрований у базі 1С).

Курс 1С Бухгалтерія 8 Сертифікований курс «Використання прикладного рішення 1С:Бухгалтерія 8 для України»  розроблений методистами компанії  1С. Курс розрахований на фахівців, що володіють базовими знаннями бухгалтерського та податкового обліку.

Серед  слухачів курсу  багато  користувачів старої версії 1С 7.7, студентів  та випускників навчальних закладів економіко-бухгалтерського спрямування,  яким знання нової версії  1С Бухгалтерії  8 необхідне для роботи.

Кваліфіковані викладачі, атестовані фірмою «1С», допоможуть  освоїти функціонал програми, зрозуміти основні принципи її використання та закріпити навики роботи з нею.

Усі  слухачі курсу безкоштовно забезпечуються підручниками.

Повна програма курсів 1C Бухгалтерія 8 (завантажити в форматі pdf)

Розклад занять:
Дні тижня: понеділок/середа або вівторок/четвер
Тривалість та час занять: 10 занять по 3 год. (40 академічних годин), початок в 18:00
Вартість: 1800 грн

Записатись на курси

Обсуждение закрыто.